Ozark Dizi Konusu – Netflix’in Yeni DizisiBildiğiniz gibi en büyük dizi film izleme platformlarından biri olan Netflix her geçen gün yeni bir dizi haberi ile karşımıza çıkıyor. Bu seferki karşımıza çıkacak dizi ise Ozark dizisi. Suç, aksiyon, dedektiflik ve gizem sevenler için çok uygun olan dizi yayın hayatına 21 Temmuz 2017 tarihinde başladı. İlk sezonunun 10 bölüm olacağı Ozark dizisinin yaratıcı koltuğunda ise Bill Dubuque’yi ve Mark Williams’ı görüyoruz. Bizde bu makalemizde sizlerle Ozark konusu ve Ozark bilgilerini paylaşacağız, keyifli okumalar.


Ozark Konusu
Peki nedir bu Ozark dizisinin konusu, gelin birlikte bakalım. Dizimizin baş karakteri Marty Bryde, Chicago’da mali danışmanlık yapan(para sayımları vs. diyebiliriz) bir karakter. Ancak işini temiz yapmıyor, biraz daha açmam gerekirse uyuşturucu baronlarının paralarını aklıyor, yasal gibi gösteriyor, binevi onlara çalışıyor, onların işini kolaylaştırıyor gibi bir şey yani. Ancak Marty Bryde artık bu işin ağırlığından bıkmıştır ve bu iş ona ağır gelmekte, onu bunaltmaktadır. Birkaç uyuşturucu kaçakçısının parasını çalıp kaçar.

Artık kendine yeni bir yaşam kurmak isteyen Marty Bryde bu tarz işlerden uzak durmak istemektedir ve uyuşturucu baronlarından kaçmak için Ozark denilen balta girmemiş bir ormana gelmiştir ailesi ile birlikte. Burada ailesini gerek uyuşturucu baronlarından, gerek ise peşinde olan dedektiflerden koruyacak, gerektiğinde onlarla vuruşacaktır. Ozark konusu kısacası bu şekilde.


Ozark Dizi Bilgileri
Tür: Suç, Gizem, Aksiyon
Yaratıcılar : Bill Dubuque, Mark Williams
Oyuncular: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Bölüm Sayısı: 1 sezonda 10 bölüm / 21 Temmuz 2017’de başladı
Ortalama Bölüm Süresi: 40 dakika
Durumu: Devam ediyor
IMDb: 8.6


Ozark Dizisi Fragmanı
Ozark konusu ve dizi bilgilerini verdikten sonra fragmanı da verip makalemizi burada noktalayalım.https://bidizikonusu.com adresine giriş yaparak, bunun gibi kaliteli diziler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaynak: https://bidizikonusu.com/ozark-dizi-konusu