Karpuz tente uygulamalarının iç yapısı hafif metal malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kaynak bölümleri bir birine tam bağlı olarak yer almasından darbeler ve kötü hava koşularından herhangi bir şekilde etkilenmemektedir. Karpuz tente modelleri branda kumaşları birden fazla yer almaktadır. Bu sistemler monte edildikten sonra gerekli bağlantılar yapılarak uygun hale getirilmektedir.
Hangar çadır sistemleri belirli bir bölgenin kapatılarak ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi sorunlardan korunması konusunda yapılması şart bulunan sistemlerdir. Betonarme yapıların aksine çok daha hızlı bir şekilde kurulum ve maliyetsiz olarak bulunan sistem durumundadır. Betonarme yapı sistemler günümüz şartları içerisinde çok prosedür gerektiren yapılar olarak yer almaktadır. Hangar çadırları günümüzde izin prosedürlerini kolayca alabilen sökülerek tekrar kurula bilme özelliğine sahiptir. Bu tür sistemlerde herhangi bir bir sıkıntı yaşamanız çok güçtür.

Otomatik Tente Sistemleri
İzmir pergola sistemleri özellikle bahçeler için en uygun mekânlar olarak bilinir. Kaliteli ürünler kullanılarak uygulanan tente sistemleri uzun süreli kullanılmaktadır. Evinizin yapısına uygun olarak kolayca tasarlanabilen tente uygulamalarını bahçenizde huzurlu bir şekilde kolayca hayat sürdürebilirsiniz. Sistem içerisinde yer alacak olan doğru tente sistemlerinin kullanılması gereklidir. Yanlış yapılacak olan ürün seçimi tente sistemlerinin yapılması istediğiniz verimi alamamanıza neden olabilmektedir. Tente sistemlerini kurma konusunda bu konuda işin uzmanı olarak bulunan firmamıza hemen danışabilirsiniz. Firmamız en uygun fiyat aralıklarını sizlere sunmaktadır.