Dükkanlarda veya mağazalarda güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan otomatik kapılarda yaşanabilecek her türlü sorunun çözülebilmesi için servis alanında uzman ekip ile çalışma yapmaktadır.
Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde kepenk tamiri ile yaşanan problemin kısa sürede çözülmesi sağlanmaktadır. Zaman içerisinde oluşabilecek problemler özellikle kepenk sisteminin çalışmasını engelleyebilir. Bu nedenle yaşanan problemin çözülmesi ve kepenklerin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için uzman yardımı almak isteyenler için servisi kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Otomatik olarak kullanılacak olan otomatik kapılarda oluşabilecek her türlü problem nedeniyle otomatik kapı tamiri yapmakta olan servis belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Ayrıntılı şekilde yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan probleme uygun şekilde duruma müdahale edilmektedir. Çözüm odaklı hizmet vermekte olan servis müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

7/24 Kepenk Servisi
otomatik kapılarda oluşan problemlere göre belirlenecek olan fiyatlar üzerinden hizmet verilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet almak isteyenler servis ile yapacakları görüşmeler dahilinde bakım veya tamir için belirlenen fiyatlar konusunda bilgi alabilirler. Taleplerinize uygun şekilde gerçekleştirilecek çalışmalar dahilinde istediğiniz adrese ulaşacak olan ekip detaylı şekilde yapılan kontrollerin ardından otomatik kapılarda oluşan problemi belirleyerek onarım işlemini sorunsuz şekilde yapmaktadır. Parça kaynaklı oluşan problemler karşısında özellikle yapılacak olan değişim işlemleri sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet sağlamakta olan otomatik kapı servisi yeterli kapasiteyle taleplerinizi karşılamaktadır.