Ultra güçlü yeni formül ve içerik bileşenleri ile sizlere Oto Şampuanı en güzel etkisi ile sunmakta olduğu özellikleri belirtmek isteriz.

İçerisinde yer alan özel birleşenleri sayesinde artık arabanızı yıkarken fırça veya süngere gerek duymayacaksınız. Kuş pisliği, sinek, çamur, kir ve reçine gibi zor kurumuş lekeleri kolaylıkla çıkarabilen özel formülü sayesinde sadece arabanıza 1 defa üstünden geçmeniz yeterli olacaktır. Basınçlı su tankerleri ile bir defa üzerinden geçerek oto şampuanı etkisini hızlıca göstererek tüm lekelerin haznesine nüfus eder ve içerisinde yer alan birleşenler sayesinde anında çözerek ortadan kaldırır. Oto köpük arabanın üzerinde asla deterjan gibi leke, köpük veya kalıntı yapmaz tamamen temizler, parlatır ve güzel kokusu ile size tertemiz bir kolaylık sağlar.

Sizde bu ayrıcalıklı Oto şampuanı ürünü ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız Oto köpük sitesinden 7/24 ücretsiz müşteri destek hattımız üzerinde yer alan irtibat numarasından iletişime geçerek size en uygun ürünü seçerek sipariş verebilir veya aklınıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz. Yapmanız gereken resmi satış sitemize girmek ve size sunulacak olan ayrıcalıklı oto şampuanı ürünümüzden sipariş etmeniz yeterli olacaktır. Özel makinalardan geçen ve uzmanlar tarafından kontrol edilen cilalı oto şampuanı yeni formülü ve özel birleşenleri sayesinde siz kullanıcılara kaliteyi en güzel şekilde sunmaktadır. cilalı oto köpük ile arabanız daha bir parlak.