Soğuk havalar başta olmak üzere çeşitli sebeplerden ötürü aracınızın camlarına zarar gerebilme ihtimali artmakta. Buna yönelik olası kazalar veya zararların önüne geçebilmek adına ise bu durumlar için çözümler üretiliyor. Sadece soğuk havalarda değil, yaz aylarında da çeşitli nedenlerin etki etmesiyle birlikte araç camlarında problemleri yaşanabiliyor. Yüksek koruma hacmine sahip olan oto cam suyu ürünleri ile bu tür problemlerin önüne geçebilmek mümkün. Otomobillere ait camlar için özel olarak üretilen cam temizleme suyu rengi itibari ile cam sil suyu ile karıştırılabiliyor.

Oto Cam Suyu

Soğuk havalarda camın donmasını engelleyen bu özel ürün günümüz kapsamında Türkiye sınırları içerisinde imalatı sürdürülen özel cam suyu sayesinde araç camlarınızın güvenliğin sağlayabilirsiniz. Oto cam suyu imalatı üretimi ile birlikte firmamız tarafından sağlanan bu hizmet, perakende satışın yanı sıra daha çok toptan ürün satışı üzerine faaliyette bulunmaktadır. Özel olarak üretilen ve sadece araç camları gibi olası zarar durumlarının oluşabileceği bölümler için özel olarak üretilmektedir.

Oto Cam Suyu Toptan Satış

Ürünlerimizin tamamı toptan bir şekilde satışa çıkmaktadır. 2,5 ve 5 Litre şeklinde üretimlerimiz toptan olarak satışa çıkıyor. Toptancılara ve özel bayilere sürdürdüğümüz satış hizmetini İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölge ve kentine ulaştırıyoruz. Oto cam suyu toptan satışlarımız tüm hızı ile devam ediyor.