Otel.com.tr ile Türkiye genelinde her bütçeye uygun yüzlerce konaklama tesisini müşterilerimize sunmak, gerek tatil gerek iş amaçlı seyahatleri için hızlı, kolay ve güvenilir rezervasyon yapmalarını sağlamak.
Vizyonumuz
Gerek iş amaçlı gerek tatil amaçlı seyahatlerde en uygun fiyatları ve en fazla otel seçeneğini müşterilerimize sunan, kolay kullanımlı güvenilir bir site olmayı hedefliyoruz. Turizm sektöründe yıllarca deneyim kazanmış, Türk insanının yaptığı seyahatlerde ne istediğini çok iyi bilen, anlayan ve hızlı çözümler sunabilen Müşteri Hizmetleri ekibimiz, Türkiye'yi karış karış gezerek bütün otellerin kapısını çalan Ürün Geliştirme Uzmanlarımız ve Müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla Turizm mevzuatlarına uygun bir şekilde hep beraber sizler için çalışmaktadır.
Sizlerin kazancı ; Ön ödeme ve rezervasyon ücreti yok...
Dilerseniz sitemiz üzerinden de ödeme yapıp erken rezervasyon fırsatlarını yakalayabilirsiniz.
Otel.com.tr Türkiye'de seyahat eden gezginlere, tatil severlere büyük kolaylıklar getirmeyi hedefliyor. En iyi fiyat garantisi ile ön ödemesiz otel rezervasyon imkanı sağlanmaktadır. Rezervasyon esnasında sizden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ödemeyi konaklama tesisine gittiğinizde yapabilirsiniz. 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar konaklamaya dair ne ararsanız hepsini otel.com.tr'de bulabilirsiniz.


www.otel.com.tr