Osmaniye de bulunan en eski teknik servis olarak faaliyetlerimizi devam ettirmekten onur duyuyoruz. Kurumumuzun yaşı büyük olsa da en güncel ve en bilgili ekibimiz ile hizmetimiz de hiçbir şekilde sorun yaşamamakta ve yaşatmamaktayız.

Her marka klimalarınızı evinizden veya iş yerlerinizden alıyoruz kendi üretim ve imalat tesislerimiz de testlere tabi tuttuktan sonra hataları onarıp tüm işlemlerin bitmesinin ardından Osmaniye Klima bakım ve tamiri olarak sizlerden en uygun olduğunuz zaman da randevu alıp gelir klimanızı tekrar monte ediyoruz. Yapılan çalışmaların ardından 1 hafta içerisinde tekrarlanan herhangi bir hata da klimanızı ücretsiz bir şekilde alıp tarafımızca tekrar onarımını yapıyoruz.

Osmaniye Klima temizliği sizlerin sağlığını her zaman öncelikli tutar. Klimanızın bozuk olması ve ya arızalı bir şekilde çalışması sadece maddi olarak değil sağlık olarak da çok tehlikelidir. Arızalı çalışan bir klimanın içerisindeki ozon gazlarını sizin soluduğunuz havayla istemeden de olsa karıştırabiliyor olduğunu lütfen unutmayalım. Hiç kimse evladının ya da sevdiklerinin istemeden de bakterilerin içinde yaşamasını istemez. Filtrelerinizi en az ayda bir sıkılığında temizlemeniz gerekmektedir. Sizler de hiç tahmin bile etmediğiniz bir anda klimanızın bozulup mağdur durum da kalmamak istiyorsanız düzenli olarak klima bakımlarınızı yapmayı ihmal etmeyiniz. Sizin sağlığınız bizim için de çok değerlidir. Güler yüzlü uzman ekip kadromuz ile sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.