Aloe vera bitkisinden radyasyonu ortadan tamamen kaldıracak bir sıvı elde etmek için çalışan öğretmen, bu bitkinin jelinden elde ettiği sıvıyı oda parfümlerinin kutusuna yerleştirdi. Bu kutuya radyasyonu algılayan bir sistem de geliştirdi. Bu sayede cihaz evin içindeki radyasyon oranı tehlikeli sınıra gelince onu algılayıp, içinde aloe veradan yapılmış sıvıyı püskürterek evdeki radyasyonu sıfıra indiriyor. Bu şekilde insan sağlına zararlı radyasyonu evde bitirmiş oluyor.


Engin Altan Düzyatan, bir yıldır üzerinde çalıştığı First Impression parfüm markasını dünya pazarına çıkarıyor.
Ürünü, Kuveyt’te Alhamra Tower’da tanıtan oyuncu Engin Altan Düzyatan, “Unisex olmasını çok istedim. Sofistike ve etkileyici bir kokusu var” dedi. Parfüm Türkiye’nin yanı sıra Amerika, İngiltere, İtalya, Fransa, Rusya, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Bahreyn ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde satışa sunulacak. Engin Altan Düzyatan’ın etkinliğine Türkiye, İtalya ve Fransa Büyükelçileri de katıldı.


Orucu bozan ve bozmayan durumları öğrenmek isteyenler bu sıcak yaz günlerine denk gelen ramazan ayında en çok merak edilen konulardan biri de kokuyu engellemek için kullanılan deodarant, kolonya, parfümün orucu bozup bozmadığı. İşte "Kolonya, parfüm ve deodorant orucu bozar mı?"sorusunun yanıtı.


Detaylar için tıklayın. https://www.outletparfumler.com/