Online Kalite Eğitimi


2009 yılı başlarında kurulan sigmacert.com sitesi online kalite eğitimi konusunda nitelikli ve kalifiye olarak hizmet veriyor. Site linki üzerinden verilen hizmetlere anında erişim sağlanıyor. Türkiye genelinde hizmet veren site her türlü belgelendirme işlemlerini internet platformu üzerinden sunuyor.


Verilen Hizmetler


İşletme ve işletme sahipleri için kalite her zaman önemli bir konu haline gelmiştir. Online kalite eğitimi adı altında hizmet veren Sigmacert sitesi, sistem belgelendirme konusunda düzenlemiş olduğu seminerlerle detay bilgi paylaşımı yapıyor. Kaliteye önem veren tüm firmalar, site linki üzerinden hızlı bir şekilde destek alabiliyor. Online kalite eğitimi kapsamında çeşitli analizler yapan site, belgelendirme hizmeti veren firmalar arasındaki liderliğini koruyor. Iso, tse ve diğer kalite belgelendirme konularında sertifika hizmeti de site aracılığıyla alınıyor. Site üzerinden yapılan işlemler kısa bir sürede yetkililere iletiliyor ve kalite belgelendirme işlemleri tamamlanıyor.


Belgeler


Site her sektöre hizmet vermesi nedeniyle adından söz ettiriyor. Gıda sektörüyle uğraşan işyeri sahiplerinin bir hayli önem verdiği helal belgesini düzenleyen site, bu farklı hizmet nedeniyle tercih ediliyor. Site içeriğinde iyi üretim sistemi konusunda her detay siteyi ziyaret edenlerle paylaşılıyor. Ayrıca online kalite eğitimi, sistem belgelendirme ve hijyen denetim kuralları nasıldır diye merak edenler siteden destek alabiliyor. Uzun yıllara dayanan deneyimli bir geçmişle hizmet veren siteyi, işletme sahipleri güven içerisinde ve severek tercih ediyor.