Oluklu Mukavva

Koli; Firmamız oluklu mukavva ve ambalaj sektöründe, lider ve konusunda uzman ve yetkin personeliyle 1995 yılına dayanan terübesiyle aktif süreçli hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul Sultanbeyli de 1000m² tesisimizde yüksek teknoloji üretim hatlarımızla müşterilerimizin; Oluklu Mukavva ve Ambalaj ürünleri ihtiyaçlarına kesintisiz karşılık vermekteyiz. Başlıca Ürün Gruplarımız; Koli Çeşitleri, Kesimli Kutular, Ondüla, Karton Köşebent, Seperatörlü kutular ve Tripleks Kolilerdir. Net Ambalaj, Yaşamsal ve Çevresel değerlere önem veren, yenilikçi bakış açısıyla akılcı, kaliteli, hızlı ve ekonomik üretim yapmayı, bunları yaparken gelecek kuşaklara yaşanılası bir dünya bırakmayı ilke edinmiştir.

Oluklu Mukavva, Firmamız 1995 yılında başladığı oluklu mukavva üretim faaliyetlerine 1993 senesinden beri Kıraç-Esenyurt'taki modern üretim tesislerinde sürekli büyüyerek devam etmektedir. Netkoli A.Ş. müşteri memnuniyetine verdiği önem,personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile TOPLAM BAŞARI ilkesini benimsemiştir. Tesisimiz 16.000 m2 arazi üzerinde kurulu 11.000 m2 kapalı alana sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makine parkını sürekli genişletmekte ve yenilemekte olan firmamızın kurulu kapasitesi 40.000 ton/yıl'dır. Dinamik ve yenilikçi yönetim anlayışı, güvenilir ve itibarlı konumuyla oluklu mukavva ve kutu sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. "Firmamız 2002 yılında BVQI Belgelendirme kuruluşundan aldığı ISO 9001 Kalite Sistem Belgesine, sonrasında ISO 14001 Çevre Yönetim Belgesi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Belgesini ekleyerek Toplam Kalite olgusunu belgelendirmiştir.

İstanbul Ambalaj şirketimiz 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden buyana inovatif ve yenilikçi yatırımlarıyla sektörde önde gelen firmalardan olmuştur. Oluklu mukavva, karton koli, ofset baskılı kutu ve standların üretimini yapmaktayız. Her sektörün ambalaj ihtiyacına göre farklı ürünler geliştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizi kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı üretiyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve yüksek ahlaki standartlarımız ile ekonomimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Firmamız ambalaj sektöründe yarattığı istihdam ve katma değer ile ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra, tecrübesi, altyapısı ve hizmet kalitesi ile, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edecektir. VİZYONUMUZ İstanbul Ambalaj sürekli gelişme ve büyüme hedefine ulaşmak için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca firmamız istenen kaliteyi, planlanmış bütçelere uygun olarak sağlamayı temel prensip olarak görmektedir.

Kaynak: Web ventur