Çanakkale zaferini yaşatan tarihi bir oyun Nusrat apk! Çanakkale savaşında destan yazan tarihi gemimiz Nusrat ile o tarihi sizde hissetmek istemez misiniz? Gençlik ve spor bakanlığının da desteklediği Türk yapımı Nusrat mayın gemisi oyunu sizler için indirabi arşivinde yerini aldı. Atalarımızın hangi şartlar altında savaştığını gerek müzikleri gerek hikayesi ile başarılı bir şekilde o duyguyu hissettiren Nusrat mayın gemisi oyununu her Türk kesinlike oynamalı.

Oyun içerisinde farklı bölümler yer alıyor her bölümde farklı cephelerde savaşacak ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksanız. Bazı bölümlerde mayın gemisi ile mayın döşeyecek bazı bölümlerde gelen düşmanlara karşı savaşacaksınız.


Ses ve hikaye bakımından oldukça başarılı olan nusrat oyunu grafik kalitesi olarak düşük bir seviyeye sahip olsada uygulama kısa süre içerisinde milyonlarca indirmeye ulaşmış ve dünya çapnda popülerleşmiş durumda. Grafik kalitesinin de nusrat oyununu oynayıp destekledikçe zaman içerisinde geliştirileceğini düşünüyoruz.


Tarihimizi yansıtan oyunları seviyorsanız sizde indirabi aracılığıyla nusrat apk indir dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu oynarken tarihimiz aklınıza gelecek ve tüyleriniz diken diken olacak. Tüm android oyun ve uygulamalar için indirabi yi takipte kalın. Keyifli oyunlar dileriz…


Nusrat oyununu direk olarak indirmek için : https://indirabi.com/nusrat-apk-indir
Vegas Gangsteri Apk - Mafia Oyunu


https://indirabi.com/vegas-gangsteri...dir-mafia-game

Günahlar şehri Vegas’ta geçen harika bir aksiyon oyununa ne dersiniz. Vegas da bulanan çete üyelerinden bir karakterle olağanüstü maceralar sizi bekliyor. Vegas gansgteri apk ile sonsuz bir dünya da rakip çetelerinize karşı mücadele vermeli ve hayatta kalmayı başarmalısınız.


Vegas gangsteri oyununda mafia gibi hareket edecek çetenizle birlite rakip çetelerle savaşacak, araba hırsızlıkları, gasp gibi her türden suçu işleyeceksiniz. Size yapılan saldırılardan korunmanın en iyi yolu kendinizi geliştirmek, hızlı hareket etmek, silah ve araç envanterinizi genişletmek. Oyunda uçaktan kamyona her türlü araç mevcut. Bu araçlar ile Vegası turlayabilir sokak yarışlarına da katılabilirsiniz. Üst düzey silahların bulunduğu mafia oyunu vegas gangsteri de hayatta kalmak ve çetenizi korumak istiyorsanız o silahlara sahip olmanız gerekmekte. Oyun içerisinde yer alan silahlardan bazıları lav silahları, roket atarlar, uçak savarlar, molotf kokteyli ve dahası…


Aksiyon ve heyecanı bir arada zirvede yaşatan bu oyun grafik kalitesi ve ses efektleri bakımından da oldukça kaliteli. Bu harika mafia oyununu hızlı ve güvenli bir şekilde indirabi den indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi ve kuruşum dosyası da indirabi de sizleri bekliyor. Tüm android oyun ve uygulamaları için takipte kalın…
Your Freedom Apk


https://indirabi.com/your-freedom-apk-indir

Ünlü Proxy uygulaması your freedom ile karşınızdayız. Bu uygulama ününü nerden alıyor? Your freedom apk sayesinde ücretsiz internet paketiniz olmasa dahi internete girebiliyorsunuz. Uygulamada bir Almanya, Amerika, Çin, Fransa vb birçok ülkeye ait ip Proxy serveleri var bunları test ederek sizde en hızlı çalışanını kullanabilirsiniz.


Uygulamadan ücretsiz bir şekilde internete girebilmeniz için bazı şartlar var bunlara kesinlikle dikkat etmeniz gerekli yoksa liracıklarınız gider J Bunlardan birincisi hattınız faturasız olmalı fatutalıysa kesinlikle denemeyiniz yüklü bir fatura ile karşılaşırsınız. İkincisi ise faturasız hattanızda para olmaması gerekli. Eğer bu şartları taşıyorsanız uygulamayı indirabi aracılığıyla güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra internete bağlanabilmeniz için yapmanız gereken birkaç ufak ayar var bunlara da indirabi de sunulan detaylı kurulum ve ayarlar videosundan ulaşabilirsiniz. indirabi takipçilerine özel küçük bir ipucu daha verelim eğer uygulamada bulunan aylık ücreti yaklaşık 1 dolara gelen paketi alırsanız internet hızınızı 5 6 kat arttırmış olursunuz.


Benim internet paketim var zaten var diyenler sizlerde nternette güvenli bir şekilde dolaşmak ve wikipedia vb. yasaklı sitelere ulaşmak için your freedom uygulamasını kullanabilirsiniz. Your freedom apk indir hakkında sorularınız ve yorumlarınızı bize indirabiden yorum olarak iletebilirsiniz. Daha çok android uygulama için takipte kalın. Keyifli günler dileriz…