Tüm Tamir Sorunlarınıza Çözüm Getiriyoruz
Hayatımızın her alanında artık internet ve bilgisayar kullanımına ihtiyaç duymaktayız. Günlük işlerimizde ve özel hayatlarımızda büyük önem taşıyan bilgisayarlarımız, tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi belli sürelerden sonra teknik desteklere ihtiyaç duyarlar. Sektörde çok fazla sayıda markalar ve modeller olmasına rağmen sizlere tüm marka ve model notebookların tamirini uzman ekiplerimiz ile sağlama fırsatları sunuyoruz. Kırık kalpler dışında tüm notebooklarınızı tamir edebiliriz. Sektörde rakiplerimizin çok önünde performans sergilemekteyiz. Laptop tamiri ve bakım işlemleriniz için bizleri tanımak istemez misiniz?

Tüm marka ve modeller için ayrı servis aramak gerçekten de çok zor değil mi? Öyleyse firmamızı arayın Notebooklarınızın marka ve modelleri ne olursa olsun sizlere sunduğumuz ücretsiz arıza tespit fırsatlarıyla Notebook Tamirinizi gerçekleştirelim. Arıza tespit hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin Notebook arızalarını tespit eder ve doğru tedavi süreçlerini hemen başlatırız.

Arıza Tespit işlemlerimizden sonra Notebooklarınızın arızalarını analiz eder arıza hakkında rapor düzenleriz. Detaylı raporlar halinde sizlere telefon veya e-posta kanallarıyla arızanızın içeriğini bildirir Notebook Tamiri için yapılması gerekenleri söyleriz. Arıza tespit raporlarımızın yanında sizlere arıza oluşan parça veya ekler hakkında bilgiler sağlarız. Şeffaf bir kurum olmamız açısından arıza tespit raporlarımızda sizlere fiyatlarımızı ve onarım süreçlerimizi açıkça bildiririz.

Gün içerisinde teslim ettiğiniz Notebook Tamiri işlemlerinizi ciddi değişim sorunları olmadığı sürece aynı gün içerisinde Arıza Tespit Raporu ve Onay ile hizmetlerinize sunar ve sizlere teslim ederiz.

Notebook Tamiri hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp aynı zamanda sizlerin notebook tamir ve kontrolleri ile ilgili yaptığımız tüm işlemlerin garantisini de veriyoruz. Notebookunuz arızalandı ve yahut kontrollerini mi sağlamak istiyorsunuz? Uzman kadrolarımız ve destek ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat bizlere ulaşım sağlayabilir Notebook Tamiri işlemleriniz için bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ise www.perpalaptopservis.com adlı adresimizi ziyaret etmek olacaktır.

Notebook Tamiri Perpa Laptop Servimizde Hangi Hizmetleri Sağlıyoruz?
Notebook Ana kart Tamiri veya Değişimi.
Notebook Batarya veya Pil Değişimi
Notebook Kasa Tamiri veya Menteşe Tamiri
Notebook Harddisk Tamiri veya Değişimi
Notebook Klavye Değişimi ve Tamiri
Notebook Format İşlemleri veya yazılım İşlemleri
Notebook Ekran Kartı Değişimi veya Tamiri
Notebook Adaptör Çeşitleri veya Tamiri
Perpa Laptop Servisimizde uzman destek ekiplerimiz ve teknisyenlerimiz notebooklarınızı incelerken cihazınızda ki sorunları en kısa sürede tespit eder ve ortaya çıkan sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sağlarlar. Servisimizde yaptırmış olduğunuz tüm tamir işlemleri için sizlere 6 aya kadar garanti vermekteyiz.

Tüm Notebook Tamiri işlemlerinizde rakiplerimizden farklı olarak sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Sizlerin güvenini sağlamak adına ücretsiz olarak yaptığımız tüm notebook tamir tespit işlemlerinizden sonra eğer onarımlarına onay vermezseniz hiçbir ücret ödemeden Notebooklarınızı sizlere teslim ediyoruz.
FİYAT TARİFEMİZ
Anakart Tamir İşlemleri 100 TL
Ekran Kartı Tamir İşlemleri 120 TL
Kasa Menteşe Değişim 80 TL
Şarj Soketi Değişim 50 TL
Sizlerde hemen www.perpalaptopservis.com adresimize gelerek Notebook Tamir Servimizden faydalanın.