Air max adı verilen ayakkabı modelleri hem erkekler için hem de bayanlar için özel tasarımlara sahiptir. Nike air max bayan modelleri, yüzey ve taban yapısı ile çok iyi bir deneyim sunmaktadır. Kauçuk tabana sahip olan bu ayakkabılar yere çok sağlam bir şekilde tutuş yapar.
Yüzeyi dayanıklı malzemelerden yapılan modeller ya da file detayına sahip olan modeller, konfor bakımından çok etkili olmaktadır. Nike air max bayan ayakkabı ürünleri file detayı ile nefes alır. Bu sayede de ayakların hava alması sağlanır ve konforlu bir kullanım yapılabilir. Yüzeyinde dayanıklı malzemeler bulunması ile de bayanların ayakkabıyı uzun süre kullanabilmesi sağlanır.
Nike Air Max Bayan Serisi
Nike tarafından bayanlara özel tasarlanan air max modelleri, darbelere karşı etkili olan air birimine sahiptir. Air birim sayesinde, ayakkabı hareketleri sonucu darbe alınırsa tabanda bulunan bu kısım etkili olmaktadır. Böylece çarpma, vurma ve sürtünme gibi durumlarda Nike air max bayan modelleri zarar görmez. Bu ürünlere sahip olmak için https://www.sneaksup.com.tr/kadin-sneaker sitesinden hizmet alabilirsiniz.