Artık günlük hayatımızda olan bitenler İnternet ortamında çok rahat sorgulayabiliyor hatta nasıl yapılır veya yapıl yapıldı gibi soruların net cevaplarına erişebiliyoruz.


Günümüzde bu tip bazı bir kaç web sitesi olmakla beraber daha net ve daha geniş kapsamlı bir portal yoktu.Taki bizim altta vereceğimiz adrese sahip portalın açıldığı güne kadar.


Aşağıda vermiş olduğum adres üzerinde aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını çok rahat şekilde bulabilirsiniz. Ne gibi mesele ; Yaz geldi havalar sıcak evde dondurma yapmak istiyorsunuz o zaman google üzerinde dondurma nasıl yapılır diye ararsınız değilmi. Bunun cevabı aşağıdaki sitede var.


Yada çocuğunuzun çanı sütlaç çekti hemen site üzerinde sütlaç nasıl yapılır diye bir arama yapın.Kesinlikle aradığınızı bulacaksınız. İşi biraz zorlaştıralım mı? Çocuğunuz okula gidiyor ancak derslere ilgisi az motive olamıyor sanırım. Hemen bir arama yapalım Çocuk Nasıl Motive Edilir şeklinde. Merak etmeyin ilgili makaledeki yönergelere uyarsanız artık çocuğunuz çok daha çalışkan hale gelecektir.


Demek istediğim yukarıdaki örneklerde olduğu gibi günlük hayatımızda sorguladığımız bir çok konuyu ele alan bu portal sizlere daha pratik ve akıcı bir gün sağlıyor.Hemen ziyaret etmek için buyurun:


https://www.enasil.net


*