Nasıl Güzel Gülebiliriz?


Dişlerimiz vücudumuzun her parçasının önemli olduğu gibi önemlidir. Ve dişlerimiz deki bakımlar başta olmak üzere bir çok açıdan özeldir. Yani dişinize iyi bakmazsanız sağlığınız hemen bozulur. Ayrıca bir çok kişide gördüğümüz bir durum diş ağrısı diş sağlığı vs. durumlarda var tabi . işte bu bağlamda dişinize gereken özeni göstermenin ne kadar önemli olduğunu hatırlatıp sonrada diş sağlığı için gereken işlemleri yaptığımızı varsayıyoruz. Yani dişinizi fırçaladınız genel bakımlarını yaptınız ama bunların yanı sıra dişiniz için özel durumlarda söz konusudur.


Lingual Ortodonti


Peki nedir bu lingual kelimesi, teknik olarak kafanızı şişirmek yerine asıl olayını anlatmak daha doğru olur diye düşünüyorum. Kısaca lingual diş konusunda yeni nesil bir sistemdir. Diğer bir deyişle size biraz daha özgürlük getirmektedir. Yani lingual ortodonti sayesinde hangi yaşta olursanız olun içten diş teli sayesinde hiçbir işinizi gücünüzü yada durumunuzu riske etmeden devam edebilirsiniz. Diğer bir deyişle dişinizdeki gerek sağlık gerekse görüntü sorunlarını lingual ortodonti sayesinde düzeltebilirsiniz ve kimse farkına varmaz.


Ayrıca lingual teknik sayesinde dişinizdeki diş estetiği sorunlarını düzeltme şansınız çok daha yüksektir. Yani diş estetiği yaptıracaksanız lingual tedavi yöntemi tamda size göredir. Çünkü size özel bir çalışma ve doğru bir çalışma yönetimi olacaktır.


Hollywood gülüşü gibi güzel bir gülüşe sahip olmak herkesin hakkıdır. Özellikle göz önünde bir meslek yapıyorsanız ve sürekli gülüyorsanız o zaman daha da ihtiyaç duyacağınız bir durum oluşmakta. Hollywood gülüşü için size harika bir haberimiz var artık Türkiye de kolaylıkla çok başarılı çözümler sunulmaktadır. Gülüş estetiği size göre olmayabilir belki ama emin olun o kalitede bir gülüşe sahip olduğunuzda anlayacaksınız. Gülüş estetiği ile yüzünüz ve gülüşünüz adeta değişecektir. Yani estetik gülüş demek sizin için yeni bir gülüş şekli olacaktır.


Ha birde gülüş tasarımı var. İşte burası ayrı bir dünya siz doktora geldiniz benim güzel bir gülüşüm olsun dediniz o zaman nasıl bir yol izlenecek işte size burada danışmanlık yapacak Cem Caniklioğlu gibi işinin ehli uzman bir diş hekimi yani ortodontist gereklidir. Çünkü siz gülüşünüzü yeniden tasarlıyorsunuz.


Cem Caniklioğlu, uzman ekibi ve Nurol Towerde’ki modern kliniği ile sektörde oldukça başarılı işler yapmaktadır. Tecrübeli ortodontistimiz Cem Caniklioğlu her şeyden önce Lingual ortodonti konusunda ülkemizde en değerli doktorların başından gelmektedir. Doğru hekim her zaman size daha hızlı bir iyileşme ve hayal ettiğiniz dişlerinize kavuşma imkânı sunacaktır.