Nart bilişim hizmetleri kurumsal olarak 2007 yılında kurulmuştur. Ama iki yıl sonra ODTÜ bünyesinde yer alan teknokent’e taşınmış ve burada bilişim hizmetleri alanında çalışmalarına başlamıştır. Nart enerji bilişim hakkında bilinmesi gerekenler sadece bu kadarla kalmamaktadır. Çünkü kurulduğu tarihten itibaren çalışmalarında izlediği strateji ve hizmet verdiği müşterileri ile kurduğu ilişkilerde kullandığı yaklaşım tarzı ile hep bir adım önde olmayı başarmıştır.

Nart enerji bilişim hakkında söylenmesi gereken bir diğer konu da çalışmaları yürüten kadrolarının profesyonel olması, yapılan iş ne olursa olsun işi teknolojik gelişmelere uygun bir şekilde izleyerek müşterileri için başta fiyat olmak üzere hemen hemen her açıdan avantajlı çözümler sunmaktadırlar.

Nart enerji ve bilişim hizmet sunduğu alanlara devamlı olarak yeni eklemeler yaparak hizmet sunma ağını genişletmektedir. Bu durumu basit bir örnekle açıklanabilir. Firma ev gibi küçük ölçekli yapılara elektrik enerjisi alanında tasarruf imkanları sağladığı gibi hastane gibi büyük ölçekli kurumsal yapılar için de çözümler üretebilmektedir. Ayrıca elektrik üreten santral yapılarına ve toptan enerji satışı yapan şirketler ve serbest tüketici olarak nitelendirilen tüzel ya da gerçek kişilere yönelik hizmetler sunmaktadır.

Bilişim ile ilgili konularda eğer bütçe planlaması yapmayan ve nitelikli personelleri ile ilgili işlemleri yürütmeyen firmalarla çalışırsanız hedeflerinize ulaşamayıp başarısız olma ihtimaliniz oldukça yüksek olur. Nart enerji bilişim hakkında bilmeniz gereken bir diğer konu da oldukça iyi bir yapılanma ile bu sektörde hizmet verdiğidir. Kendi alanında uzmanlardan oluşan personel yapısıyla her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Hizmet alım aşamasından sonra tek yapmanız gereken asıl işinize odaklanmak olacaktır. Çünkü günlük personel işlerini tamamen Nart enerji üstlenecek ve yapılması gereken işlerinizi planlamalarınıza uygun biçimde yürütecektir.


Nart Enerji ve Bilişim