Morpleksi Tanıtım Organizasyonları ve Reklam Pleksileri
Sektörel reklamcılık faaliyetleri için hizmet veren Mor Pleksi firması, mağaza ve açık alan tanıtım sistemleri imalatı gerçekleştiriyor. Deney tüplerinden mağaza standlarına dek, her sektöre uygun pleksi ürünler ile modern teknoloji ürünlerini sunuyor. Kalite içerikli ham madde, benzersiz ve alana uygun tasarımlar, ekonomik fiyat avantajları ve uzun ömürlü kullanım sağlayan pleksi sistemleri ile işletmelerin, reklam ve tanıtım ürün teminini gerçekleştiriyor.

Mor Pleksi Limited Şirketi, 2005 yılından faaliyete girmiş ve kurulduğu günden bu yana nitelikli hizmet sunumu ile referans ağını genişletmiştir. Lazer kesim, akrilik ürünler ve https://www.morpleksi.com ürün yelpazesi ile ürün satış ve satış sonrası güvenilir hizmet prosedürlerini sunuyor.

Mor Pleksi Ürün Çeşitleri
Pleksiglas şekillendirme hizmetleri ile eğim- büküm- şekil verme- şişirme- vakumlama- bombeleme ürünleri imalatı ve tasarımları yapılıyor. Firma ayrıca; Cnc router, Cnc lazer kesim işlemelerinde gerçekleştirdiği projeler ile her alana özel konseptler sunuyor. Pleksi kesim ve polikarbon çatı kaplama ürünleri, mağaza ve teşhir standları, bijuteri- kozmetik ve akrilik standlar, pleksi kapaklar, broşürlük, pleksi fanus, deney tüpleri ve laboratuvar malzemeleri, aydınlatma ve dekor ürünleri, kürsüler ve yat camları ürünleri imal ediliyor.

Pleksi Hizmet Seçenekleri
Grafik tasarımlar, 3D tasarımlar, UV çalışmaları, fason deri kesim, fason lazer kesim, pleksi lazer kesim, pleksi masa tasarımları, çatı kapatma sistemleri, dekorasyon işlemeleri, led sistemleri, kutu ve harf şişirme hizmetleri ile Mor Pleksi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet veriyor. Ürün kalitesi, zamanında teslim, nitelikli tasarım, dayanıklı ürün sunumu ile imalat, keşif, montaj, tasarım satış ve satış sonrası hizmetler sağlanıyor.

Mor Pleksi Çatı Kapatma Sistemleri
Balkon, teras, kubbe, ara bölmeler, açık alanlar, bahçe, kamelya, bina girişleri gibi birçok alanda çatı kapatma sistemleri ile pleksi kesim ürün tasarımları gerçekleştiriliyor. Polikarbon çatı tasarımları ile bombeli, düz, eğik, bükümlü konseptler ve her alanın içeriğine özgü dizaynlar ile hem şıklık sağlanıyor hem de iklim koşullarına karşı korunma sağlanıyor. mor pleksi ürünlerinin tamamı, kendi imalathanelerinde yüksek teknolojiden faydalanılarak farklı ölçülerde üretiliyor. Pleksi levhalarının kalınlıkları, esneklikleri, malzeme içerikleri ve renklerinde zengin ürün skalası sunuluyor ve müşteri tercihine göre ortama uygun tasarımlar, modern sistemler ile üretiliyor.

Mağazacılık Sektöründe Pleksi Ürünler
Ürün standları ve tabela sistemleri ile seçenekler sunan firma, reklam ve tanıtım organizasyonları için ürün imal ediyor. Masalar, kürsüler, aydınlatma ve dekorasyon ürünleri ile hem işletmelerin dekorasyonu yapılıyor hem de açık hava reklamcılık ürünleri ile tanıtımları sağlanıyor. Totem tabela, led tabela, kutu harf tabela, ayaklı tabela, pano tabela gibi seçenekler ile her büyüklükte ve her alana uygun tabela imalatı gerçekleştiriliyor. Dizaynlar için 3D görüntüleme teknolojileri kullanılarak, bilgisayar ortamında tasarlanan ürünler, Dünya'nın en yeni teknolojileri kullanılarak üretiliyor.