Web Site İsmi : Birdenindir.com

Site Başlığı : Mobil uygulama ve oyun indirme sitesi - Birdenindir.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2017

Site Tanıtımı : Bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz için birbirinden değerli programlar, birdenindir.com içerisinde yer almaktadır. Site üzerinden, en iyi bilgisayar programlarını ve en yararlı cep telefonu uygulamalarını keyifle indirebilirsiniz.

Sitede oyun tutkunları da unutulmamıştır. Her biri oldukça keyifli pek çok sayıda oyun, bu sitede kendine yer bulmuştur. Bu oyunlardan birisi, Zula adlı oyundur. Zula indir linkine tıklayanlar, oyunu tek tuşla indirme şansı elde edebilir.

Tactic Force isimli oyunu indirmek için ise, Tactic Force indir linkine hemen basınız. Bu oyun, Windows bilgisayarlar için geliştirilmiş bir oyundur. Ve ülkemizin en iyi MMOFPS oyunu olarak nitelendirilir.

Gta Türk indir sayfasında, sizleri mükemmel bir GTA oyunu bekliyor olacak. Gta tutkunları bu oyunu mutlaka bilgisayarlarına indirmelidir.

Sitede sadece Zula, Tactic Force ve Gta Türk yer almaz. Bu oyunlara ek olarak; Kelime Gezmece, Counter Strike, Pubg, Euro Truck Simulator, Clash of Clans ve çok daha fazlası sitede bulunabilecektir.