Gümüş aksesuarların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Takılarımızın mükemmel bir görünüme sahip olmasını sağlayan gümüş aynı zamanda birçok üründe de tasarımların daha güzel görünmesi için kullanılmaktadır. Hem erkeklerin hem de kadınların takı tercihlerinde her zaman ön sıralarda gümüş ürünler olmaktadır. Midyat Gümüş olarak bu ihtiyaca doğru bir şekilde karşılık vermek için özenli bir çalışma gerçekleştirmekteyiz.


Midyat Gümüş ürünleri ile klasik tasarımlara yer verdiği gibi modern ve yeni modaya uygun ürünleri de müşterilerine sunmaktadır. Gümüşü birçok üründe işlemekteyiz. Yüzük, kolye, küpe, hızma, bileklik, anahtarlık gibi birçok ürün sizlere mükemmel tasarımlarla ulaştırılmaktadır. Midyat Gümüş ürünlerinde değerli taşlara da yer vermektedir. Özellikle kolye, yüzük, küpe gibi takılarda kullanılan değerli ve renkli taşlar ile tasarımlar göz alıcı hallerini almaktadır.


Midyat Gümüş olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve mükemmel tasarımlara sahip ürünlerimizin yanı sıra verdiğimiz hizmetle de her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Stokta olan ürünlerimizi 13:00’a kadar sipariş ettiğinizde ürünleriniz özel kutularında sizlere aynı gün kargo edilmektedir. Türkiye’nin her yerine ürünlerimiz kargo aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, diğer bütün konularda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Midyat Gümüş sizlere havale veya eft ile ödeme yöntemlerini sunduğu gibi kapıda ödeme imkanı da sunarak ürününüzün size ulaştığında ödeme gerçekleştirmenizi sağlamakta. Sizlerde mükemmel ürünlere eşsiz Midyat Gümüş hizmeti ile ulaşmak istiyorsanız internet sitemizden ürünlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirisiniz.


midyatgumus.com.tr