Ülkemizde meyve suyu üreten firmalar denilince ilk akla gelen firma Daren meyve suyu markasıdır. Oğuz Gıda A.Ş. 1997 yılında meyve suyu üretimine başlamıştır. Adana’da kurulan ilk fabrikadan sonra sektörde aranan bir marka haline gelen Daren meyve suyu fabrikası, Sakarya’da ikinci fabrikasını kurarak yurt içi ve yurt dışına hizmet vermeye devam etmektedir. Ülke ekonomisine sunduğu katkılarla, her geçen gün kendini yenileyen ve uluslararası standartlara uygun üretimiyle sektörde söz sahibi olan firma ürün yelpazesiyle de tüketicinin isteklerine cevap vermektedir.

Dalından sofraya tazeliğini kaybetmeden son nokta tüketiciye gelen meyve suyu Daren, doğallığından ve hijyenden asla ödün vermemektedir. Sağlıklı ambalajı ile tüm standartlara uyan meyve suyu üreten firmalar arasında Daren meyve suyu yerini korumaktadır. Ürün çeşitliliğiyle de adından söz ettiren firma; Daren Şeftali Nektarı, Daren Karışık Meyve Nektarı, Daren Kayısı Nektarı, Daren Vişne Nektarı, Daren Portakal Nektarı, Daren Elma Suyu, Daren Ananaslı İçecek, Daren Nar Nektarı, Daren Mango Nektarı, Daren Üzüm Nektarı, Daren Fruit Pulp Peach Drink, Daren Fruit Pulp Orange Drink, Daren Fruit Pulp Pineapple Drink, Daren Fruit Pulp Mango Drink, Daren Ice Tea Şeftali, Daren Ice Tea Şeftali, Daren Ice Tea Limon, Daren Ice Tea Mango ve Balack Bruin Enerji İçecekleri 1 litre, 250 ml, 500 ml ambalajlarda tüketiciye sunulmaktadır. Ürün çeşitliliği bunlarla da sınırlı değildir. Sıcak günlerde serinlemenin tek yolu meyve suyu Daren içmektir diyoruz ve ferahlatıcı ürünleri listelemeye devam ediyoruz. Sağlıklı ve güvenle içebileceğiniz Fresso Cola, limon aramalı Fresso Gazoz, Fresso portakal aromalı gazozlar cam şişesiyle her damlasında mineral lezzet bulunan Daren Nar Aromalı B Plus, Daren Limon Aromalı C Plus, Daren Limon Aromalı, Daren Elma Aromalı, Daren Çilek Aromalı, Daren Vişne Aromalı ve vazgeçilemeyen Daren Limonata. Yıllardır sektörde uzmanlaşan firma geleceğimiz çocuklarımızı da unutmadı. Çocuklar için de Bani Karışık meyveli içecek, Bani Kayısı meyveli içecek, Bani Vişne meyveli içecek, Bani Meyveli içecek, Bani Mix Multivitamin, Bani Mix Çilek Elma B Plus üretmektedir. Firma Daren süt ve Sarıyer gazozla da sofralarımızda yer almaktadır.

Ülkemizde Meyve Suyu Üreten Firmalar arasında yerli üretim yapan Daren meyve suyu, yüzlerce kişiye iş kapısı olmuştur. Sektörde sağlam adımlarla ilerleyen firma, yurt dışında da markasından söz ettirmektedir. Dünya piyasasında pazar payını genişleten firma, talepleri karşılamak için kaliteden ödün vermeden sağlıklı ve hijyen koşullarda üretimine devam etmektedir.

Daren Meyve Suları