Yüzünüzün nasıl göründüğü, özgüvenli bir ifade ve güzellik kavramı için oldukça önem arz etmektedir. Özellikle de görselliğin önemli olduğu bir hayat tarzınız varsa ya da göze gerçekten batan bir kusurunuz bulunuyorsa bu durum oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Tam da bu noktada ameliyatsız göz kapağı estetiği imdadınıza yetişerek sizleri bıçak altına yatmaktan kurtaracak ama aynı zamanda da hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.
Hangi Durumlarda Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Yapılır?
Yaşlanmaya bağlı olarak göz kaslarında ve göz çevresinde çeşitli kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelebilir. Bu bozulmanın oranı kişiden kişiye değişmekle birlikte genetik faktör de etkilidir. Bazen ise doğuştan göz kaslarındaki hasarlar göz kapaklarının anormal görünmesine yol açabilir. Sebebi ne olursa olsun ameliyatsız göz kapağı estetiği sayesinde bıçak altına yatmadan tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Özel Medisima Polikliniği tarafından uygulanan patentli PLEXR teknolojisi sayesinde plazma enerjisi kullanılarak ameliyatsız göz kapağı estetiği mümkün olmaktadır.
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiğinde Plazma Teknolojisi Kullanımı
Plazma enerjisi kullanılarak yapılan ameliyatsız göz kapağı estetiğinde sarkmış ve kırışmış deri dakikalar içerisinde toparlanarak hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanız sağlanır. Ayrıca benzer problemleri yüzünüzün diğer bölgelerinde de yaşamanız durumunda PLEXR dudak ve çevresinde de kullanılabilmektedir. Ameliyatsız göz kapağı estetiğinde olduğu gibi dudak dolgusu fiyatları da kişilerin cilt özellikleri ve taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak için Özel Medisima Polikliniğimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.