Günümüzde birçok sektörde gelişmiş teknolojik ürünler ve yazılımlar kullanılmaktadır. Günlük hayatımızda en çok alışveriş yaptığımız marketlerde, stok takip programı kullanılmakta ve satılan ürünlerin takibi kolaylıkla yapılabilmektedir. Sahrasoft firması özellikle marketler için çeşitli otomasyon programları geliştirmektedir. Market programı olarak piyasaya sürdüğü yazılım, ülkemizin birçok yerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Geliştirilen programlar sayesinde, tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bu programları kullanabilmek için bilgisayar bilginizin olmasına gerek yoktur. Ürün satış ve stok bilgileri anlaşılır bir şekilde tutulmaktadır. Bu yazılımdan faydalanarak tüm işlemlerinizi kısa süre içerisinde doğru olarak yapabilirsiniz. Sahrasoft.com sitesi üzerinden firmanın tüm yazılımları ve otomasyon sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bağlantılı Programlar
Sahrasoft stok programı marketlerde ihtiyaç duyulan diğer programlar ile entegreli olarak çalışabilmektedir. Stok işlemleri için kullandığınız programlar barkod programı desteklidir. Aynı anda stok işlemleri ile birlikte, müşteri hesapları takibi, veresiye defteri işlemleri için aynı program kullanılabilmektedir. Ürünlerin nereden alındığı, toptancı bilgileri yine aynı stok programı sayesinde tutulabilmektedir.
Programlar İle Neler Yapılabilir?
Marketinize ait stok işlemleri, müşteri işlemlerini, borç bilgilerini Sahrasoft programları ile tutabilirsiniz. Müşterilerinizin borç bilgilerini bu program üzerinden SMS olarak gönderebilir ve müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Tüm müşterilerinize toplu SMS gönderme özelliği bulunmaktadır. Firma yazılımları ile günlük döviz kurlarını görmenizi sağlamakta ve hızlı işlem yapmanızı sağlamaktadır. Yine aynı şekilde ajanda bölümünde günlük randevularınızı tutabilir, ödeme planlarınızı kontrol edebilirsiniz.
sahrasoft.com/Stokprogrami