Bu adımlara ek olarak, alternatif bir kuruluş yolu var. Son zamanlara kadar en sevdiğim ürünler bb kremlerdi. BB kreminin günlük kullanımı güvenlidir ve hafif bir temeldir. Aslında, Amerikan Dermatoloji Akademisi, günlük kullanım için onları tavsiye eder. BB kremleri güzellik kremi ya da leke kremi için kısa . İlk olarak Almanya'da cildi koruyacak ve lazer tedavisinden sonra koruma sağlayacak tek bir krem isteyen bir dermatolog tarafından geliştirilmiştir.

Yaşlanma karşıtı bileşenler, nemlendirme; Meyan kökü ve arbutin gibi cilt tonunu düzelten bileşenler. Ayrıca, tüm işlevselliği tek bir üründe paketlemenin ve hafif bir doku oluşturmanın çok zor olması nedeniyle kısıtlamaları vardır. Ayrıca nemlendirmede etkili değildirler.

Son zamanlarda BB Glow Treatment adlı yeni ve etkili bir cilt bakımı tedavisidir.

Cilt bakımında oje sitesinin paylaşımları çok popüler oldu. BB kızdırma cilt tedavisi Kore'de ortaya çıkmıştır ve çok hızlı bir şekilde tüm dünyada popülerlik kazanmaktadır. Cildin dış tabakasına daha iyi nüfuz etmesini ve ardından dermis tabakasına yavaşça emilmesini sağlayan BB kremlerinin ve mikro-iğneleme terapisinin faydalarını birleştirir. Cilt sorunları da terapi sonrası iyileştirilir.

Tedavinin, 4 aya kadar 2-3 seanstan sonra parlayan, parlak, görünüşte porselen bir cilde ulaşılmasını sağlayan yarı kalıcı bir temel prosedür olarak kabul edilir. Kolajen üretimini teşvik eder, serbest radikalleri nötralize eder, cilt tonunu ve ışıltılı tenini bile geri kazandırır, etkili cilt parlatma, cilt beyazlatma ve kırışıklık iyileştirme sağlar.

Sağlık ve Makyajın temeli veya BB kremleri uygulamaktan farklı olarak gözenekleri tıkamaz. İşlem güvenlidir ve uzun süreli bir etkiye sahiptir, bu nedenle her gün fondöten veya bb krem uygulamak zorunda kalmazsınız. Doğal olarak parlayan ve pürüzsüz bir cilt elde etmenin şaşırtıcı değil mi? BB Glow Academy'de kesinlikle öyle düşünüyoruz.