2007 yılından bu güne kadar en yeni ve kaliteli elektronik güvenlik sistemlerini sektöre kazandıran ve dünya standardında hizmet veren firmamız % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren makrotek.com.tr olarak çok sayıda kamu kurum ve kuruluşlarına aynı zamanda özel sektöre sayısız elektronik güvenlik sistemi sunduk. Bariyer, güvenlik, otomasyon, kamera sistemleri gibi ürünlerimizle son teknolojik çalışmaları bir araya getirmekteyiz.
Hizmetlerimiz
Kurumlar, evler, iş yerleri, alışveriş merkezleri ve daha birçok sektörde üst düzey güvenlik önlemleri sağlayan sistemlerimizle kaliteli ve Makrotek garantisi ile hizmet vermekteyiz.
Firmamız bünyesinde ki güvenlik sistemlerimiz;
- CCTV Kamera Sistemleri
- Hırsız Alarm Sistemleri
- Plaka Tanıma ve HGS Sistemleri
- Yangın İhbar Sistemleri
- Otopark Bariyer Sistemleri
- Personel Devam Kontrol Sistemleri
- Bina Otomasyon Sistemleri
- Turnike Sistemleri
- X-ray Kontrol Cihazları ve Metal Detektörleri
IP Güvenlik Kamera Sistemleri
Kablolu ya da kablosuz kullanım imkanı sunan ip kamera sistemlerimiz makrotek güvenlik sistemleri içerisinde bulunan en popüler ürünümüzdür. Akıllı hareket algılayıcı sistemi ile hedefe otomatik olarak yönelmektedir. Aldığı kayıtları kendi hafızasında depolayabilen ürüne internet üzerinden de bağlanıp görüntüye ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Bilgisayar ve mobile uyumlu olan sistemi istenilen yerden takip etmek mümkündür. Yüksek kaliteli çözünürlüğe sahip olan ürünümüze arzuya göre alarm sistemi de takılmaktadır.
makrotek.com.tr