Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler için uygulanacak olan lazer epilasyon farklı sistemleri ile uygulanmaktadır.
Tüm vücuda uygulanacak olan yöntem için belirlenmiş olan lazer epilasyon fiyatları bölgelere göre değişmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet almak isteyenler için klinik gerçekleştirilecek olan uygulamalarda üç farklı sistem üzerinden hastaların taleplerine uygun şekilde uygulama yapılmaktadır. Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan uygulamalar sayesinde vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanız sağlamaktadır. İlerleyen yaşlarda özellikle göz kapağının elastikiyetini kaybetmesi nedeniyle farklı problemler oluşmaktadır. Bu problemlerin çözülebilmesi için ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulanmaktadır. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan uygulama sonrasında hastaların yaşamış olduğu problemlerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Dudak Dolgusu Fiyatları
Aşırı derecede yaşanan saç dökülmesi problemine karşı gerçekleştirilecek olan saç ekimi ile hastaların yaşamış olduğu problemin çözülmesi sağlanmaktadır. Seyrek ya da sık saç yapısına sahip olmak isteyenler için belirlenecek olan saç ekimi fiyatları değişmektedir. Detaylı şekilde yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden işlem yapılmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde detaylı bilgi alabilirler. Dudak yapısından memnun olmayan hastalar için gerçekleştirilecek olan dolgu konusunda belirlenecek olan dudak dolgusu fiyatları değişmektedir. Yapılan muayene sonrasında hastanın ihtiyaçlarına uygun şekilde belirlenecek olan uygulama için en uygun fiyat seçeneklerinin hesaplanması sağlanmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için kesintisiz hizmet sağlanmaktadır.