Site Adı: www.korkuoyunu.net
Site Kategorisi: Flash ve Korkunç Oyunlar
Site Tanıtımı: Yaklaşık olarak 6 yıldır kesintisiz hizmet yapmaya devam eden korku oyunu sitemizden hepinize merhaba diyerek konuya geçmek istiyorum. Eğlenmek, zaman geçirmek, korkutmak ve korkmak insanın en sevdiği duygulardan ve hoşlandığı zaman dallarından birisidir. İnternet üzerinde hepimiz çok fazla zaman geçirdiğimizden dolayı bunu en basit şekilde güvenilir sitelerden neden yapmayalım.

Korku oyunu oyna butonuyla giriş yaptığınız oyunumuzda yer alan açıklama bölümünü mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü sizlere korkunç oyun ile ilgili rehberlik statüsü burada bulunmaktadır. Ne yapmanız gerektiği, nasıl ilerleyeceğiniz, nelere dikkat edeceğiniz, korkunç canavardan nasıl kaçabileceğinizi, saklanmanız gereken yerleri, bölümleri kolay şekilde nasıl geçeceğinizi rehberimizi takip ederek öğrenebilecek siniz. Aksi halde kaçış oldukça zor olacaktır.

Korku oyunları insanı geren bir statüdür. Gerilmek cesaretinizin artmasına vesile olur. Çok uzun süre korku oyunu oynamak ise insanı psikolojik olarak çok fazla etkilemektedir. Bunun yanı sıra geceleri uyuma sorunu yaşayabilir, kendi kendinizle daha fazla konuşabilirsiniz. O nedenle az oynamalı ve keyif almalısınız. Bu kadarı oldukça yetecektir.