Kontör Yükleme Servisi


Hgs ödemelerini de kapsayan kontör bayiliği alarak ekstra gelir elde etme fırsatı tanınmaktadır. Sistem online olarak size üye olma ve hemen satış yapma imkânı vermektedir. Web sitesi üzerinden Türkiye’nin her ilinde kendisini genişleten ve uzun yıllardır bu alanda hizmet veren bir altyapı kuruluşudur. Bu hizmet ve satış ağına dâhil olmak hem güvenilir hem de kazançlıdır. Günlük cironuzun artmasına katma değer sağlayan bir hizmet kuruluşudur.

Toptan ve Parça Kontör

İnternet üzerinden kredi kartı ile kontör yükle diyerek gsm operatörünüze toptan ya da parça kontör yükleme fırsatınız bulunmaktadır. Site aracılığıyla toptan ya da parça yükleme yapılabilmektedir.

Stok Sorunu Yok

Sağlam bir planlama ve stoklama yöntemiyle kesintisiz hizmet verebilmeleri için her önlem alınmaktadır. Bayilik aldığınızda müşterilerinize her zaman yüklemeyi yapabilme şansını tanımaktadır. Günün her vakti destek alarak müşteri potansiyelinize uygun şartlarda satış yapılabilmektedir. Toplu sms gönder gibi seçenekten yararlanarak bilgilendirme ya da reklam yapmayı kolaylaştıran bir alandır. Hedefinizi büyütmenin fikir deposu olan bu siteyi incelediğinde cazip ve iş alanınıza uygun fikre ulaşılmaktadır.

https://www.kontor.com.tr/