Kontör Yükle


Sms, internet, ses ve bütün paketler bütün detayları ile hizmet ulaştıran firmada mevcuttur. Kontör yükle butonu ile toptan kontör, parça kontör ve api hizmetlerine erişebileceksiniz. Stok sorunsuz kaliteli hizmet anlayışı ile tüm operatörlerin kontör yüklemesini mümkün kılmaktadır. Güvenilir alt yapı, yoptan ve sorunsuz hizmetin bir araya geldiği yapı artık kontör derdiniz ortadan kalkıyor. Uzun yıllardan bu yana hizmet veren firma geniş ağ yapısı ile bugün teknolojinin bütün imkanlarını müşterilerine sunmaktadır.

Tarihi
Temelleri atılan ve Ar-Ge çalışmaları sonunda resmileşen firma, hizmetlerini dünya çapına genişletmiş bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin en iyi kontör satış sitesi haline gelen firma sizlere etkin, kaliteli ve hızlı hizmet sunmaya devam etmektedir. 2010 yılında bayiliklerini tüm Türkiye’ye yaymış bulunmaktadır.

Güvenilir Online Kontör Hizmeti
Hızlı ve kaliteli hizmetin en doğru adreslerinden biri olan kontör.com, 3D secure güvenliği çerçevesinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmetin doğru adresi kontör.com müşterilerine uygun hizmeti sunmaya devam ediyor.

https://www.mobilyukle.com.tr/