İstanbul avrupa yakasına hizmet sunan kombi klima ve beyaz eşya servisi hizmetleri sunmaktayız.
Kombi Bakım,Klima Bakım,Klima Montaj,Kombi Petek temizliği,Klima gaz ve beyaz eşyalarınızın arızalarını hızlı bir şekilde çözümlemek için hizmetinizdeyiz.


Firma olarak Kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun fiyat garantisi ile yıllardır devam ediyoruz. Sizlerde var olduğunuz sürece devam edeceğiz. Her evin göz bebeği olan ürünlerinizin ve sizlerin saglıgı için yıllık bakımlarını aksatmamanız'ı önermekteyiz.


Klimalarınızın yıllık bakımları aksar ise ne olur sağlık ve elektrik sarfiyatı için artıları eksileri nelerdir?
Öncelikle şunu belirtmek isterim Bakımları aksatılmış klimaların iç peteklerinde bakteriler oluşmaktadır. Dolayısı ile sağlığınızı ciddi anlamda etkilemektedir.Sonrasında Elektrik faturalarınızı cihazın performansı düşeceği için soğutma kabiliyeti azalacaktır veyahut ısıtma. Görevini geciktiren cihazlar fazla çalışarak çektiği akım yükselecektir.


Kombilerimize bakım yaptırmazsanız neler olur ?


Evet kombileriniz Klimalar gibi sağlığa zararlı ürünler degildir. Kombilerin tek zararı Faturalarındaki yüksek rakamlardır. Sebeplerinin ana nedeni bakım yapılmayan kombiler nefes alamazlar iç brülörler tıkalı olduğundan hemen ısınamazlar.


Birde Kombi Petek temizligi var Peteklerinizin içlerinde tortu ve metal materyaller olur zamanla akışkan olan su bunların petek oluklarını tıkamasını sağlar. Peteklerinizin yarısı sıcak yarısı soğuk pozisyonuna düşer. Bu sebeple yarısı soğuk kalan petekler ısınan kısmı hemen soğuturlar sonuçta metal parçalardır. Soğuyan suyu tekrardan ısıtmaya çalışan kombiniz yuksek doğalgaz faturasına mahkum eder. Kombi Klima Servisi olarak hizmetlerimiz Hizmetinizdedir.