2016 yılında Boğaziçi Eğitim Fakültesi mezunları ile 20 yıla yakın sektörel tecrübesi olan öğretmenler tarafından kurulan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurumdur. Kurumumuzun öğretim politikası öğrencileri hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Ayrıca öğrencilerimizin akademik sınav hazırlıkları. sektörel dil ihtiyaçları, çocuklara yönelik dil programları sunulmaktadır.
Kurumumuzda isteğe bağlı olarak birebir ya da grup eğitimleri verilmektedir.
Eğitim kadromuz kendi branşında tecrübeli ve öğretmenlik mezunu eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitim programlarımızın sonunda Milli eğitim Bakanlığı katılım sertifikası yada kursumuzun katılım başarı belgesini alabilirsiniz.

İngilizce kursu, Almanca Kursu, Arapça Kursu, Çince Kursu, Fransızca Kursu, İspanyolca Kursu, İtalyanca Kursu, Japonca Kursu, Rusça Kursu, Yunanca Kursu, Hazırlık Kursları, TOEFL Kursu, IELTS Sınavı, Proficiency Sınavı, TOEIC Sınavı, YÖKDİL, YDS Kursu, SAT Kursu, GMAT Kursu
Size Özel Modern Sınıflar
Sınıflarımız kişiye özel 1-4 kişilik olacak şekilde dizayn edilmiştir.
Sosyal Yaşamınıza Uyan Esnek Ders Saatleri
Biz sizin iş hayatınıza yada sosyal yaşamınıza uyuyoruz. Sizlerin tercih ettiği saat ve zamanlarda programınızı yapıyoruz.
En Yeni Güncel Metotlar
Yabancı dil eğitiminde yurt dışı dil okulları ile paralel olarak aynı materyal ve teknikleri uyguluyoruz. Hızlı, kolay, pratik konuşmaya odaklı
Gerekli Materyaller
Derste kullanılacak tüm materyaller pdf ve cd olarak öğrencilere verilmektedir.
Profesyonel Eğitmenler
Tüm hocalarımız kendi branşında deneyimli ve verdiği dile hakim pedagojik formasyona sahip.
Uygun Ödeme Kolaylıkları
Bütçenize uygun ödeme imkanları.

Tel: 0212 288 72 86 - 0530 337 69 49
Email:info@ozelkolaydilkursu.com
Web:www.ozelkolaydilkursu.com