Web Sayfası : https://www.kocuce.net/index.php?forums/server-tanitimi/ko-cüce

Makaleyi tamamen kendim yazdım. Emeğe saygı olarak lütfen (Ç)alıntı yaparken Kaynak gösterin.
Merhaba değerli Şövalyeler bugün sizlere Knight Online Efsanesinin , güncelleme sonraları Xigncode 0xE019100B hatasının çözümünü göstereceğim.Oyuna girip 2 dakika oynadıktan sonra karşınıza bu hata gelecek :

Bu hatanın sebebi bilgisayarınızda: "Yasadışı program tespit edilmesidir."Fakat bilgisayarınızda böyle bir hata yok ise (varsa derhal silmelisiniz ki bu anlatımı illegal program olmadığı halde hata verdiği için anlatıyorum) yapmanız gereken şey çok basit. Xingcode 0xE019100B hatasının çözümü aşağıdadır.İlk olarak modeminizi kapatıp açın.
Daha sonra Başlat > Çalıştır > cmd girdikten sonra :
ipconfig /flushdns , ipconfig /release , ipconfig /renew
komutlarını uygulayın.
Muhtemelen sorununuz çözülecektir. Eğer olmazsa alternatif olarak CCleaner programını indirmenizi öneririm. Bu program ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları (çerezleri vb.) silebilirsiniz.

Diğer hatalar ve açıklamaları:

0xE0191009 ( XIGNCODE3 güncellemesi başarısız)1-İnternet bağlantınızı ve DNS ayarlarınız kontrol edin.
2-Anti-virüs ve Windows güvenlik duvarını kapatıp tekrar deneyin.
3-Eğer ki gerekli işlemler yaptığınız taktirde herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasıyla birlikte support@wellbia.com adresine mail atabilirsiniz.Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.
0xE019120A (xxd.xem dosyası tespit edildi, anti-virüs programı tarafından kaldırıldı)
1-Anti-virüs programınızın güncel olup olmadığını kontrol edin.
2-Eğer ki gerekli işlemi yaptığınızda herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasıyla birlikte support@wellbia.com adresine mail atabilirsiniz.Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.e mail atabilirsiniz.Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.
Kaynak - Oyun Haberleri

ko cüce