ko-cuce

Merhaba Uzun Süredir Knight Online Üzerine Bir Portal Kurmayı Planlıyordum. En Sonunda Portalı Tamamladık. Destek Gelirse Domainimizide Alıp Com Uzantılı Bir Site Olacağız.

Peki Bu Sitede Ne Olucak?

Bu Sitede Knight Online Üzerine Herşey Olucak. Makaleler Resim Albümü Vede Forumlarımız Sadece Knight Onlineye Dair Forumlar Daha Ayrıntılı Daha Zevkli Forumlarımız Ama Tabiki Sadece Knight Online Deil Diğer Kategorilere De Yer Ayırdık Sitemizde..

Şimdilik Sitemizde Web Team Kurma Çabalarına Başladık. Forum İçin Forum Adminleri Moderatörler Ve Asistanlar Ayrıca Tüm Siteden Sorumlu Olması Amacı İle Portal Admini Arıyoruz. Bunun İçin Deneyimli yada Deneyimsiz Sitemizde Görev Almak Amacı İle WebTeam mimizde Bulunmak İsteyenler Arkadaşlar Arıyoruz.

Sitemz En Aslında Account Ve İtem Gibi Satış Üzerine Kuruldu Ama Sadece Bu Olursa Sıkıcı Bİr Ortam Olur Diye Düşündüğüm İçin Bahsettiğimn Forumları Ekledik. Account Ve İtem Satışında Moderatörler İSteğe bağlı Olarak 2 Kişi Arasında Aracı Olabilecek Ve Güvenli Ortam Sağlanacak. Tabi Bu Anlaşan Kişilere Bağlı Biz Sadece Size Forumlarımızda İlan Verme Alanı Tanıyoruz....

Umuyruzki Güzel Şeyler Başarıcaz tabi Sizler Olamdan Asla Olmaz Bu Desteğinizi Bekliyoruz.


ko-cuce