ko-cuce
16 Ocak 2019 Knıght Online'da ne olacak? Knight Online geri sayım açıklandıKnight Online'a yeni server mi geliyor? 16 Ocak 2019 Knıght Online açıklaması! Türkiye'de dünyada milyonlarca oyuncunun oynadığı Knıght Online'de 16 Ocak 2019'da yapılacak açıklama merak konusu oldu. İşte Knıght Online ile ilgili tüm detaylar...
16 Ocak 2019 Knıght Online'da ne oldu? Yeni server 2 yıl sonra Knıght Online'da - Foto Galeri
Knight Online'a yeni server mi geliyor? CEVABI İÇİN TIKLAYINIZ
16 Ocak 2019 Knıght Online'da ne olacak? Knight Online geri sayım açıklandı mı? Knight Online'a yeni server mi geliyor? 16 Ocak 2019 Knıght Online açıklaması! Türkiye'de dünyada milyonlarca oyuncunun oynadığı Knıght Online'de 16 Ocak 2019'da yapılacak açıklama merak konusu oldu. İşte Knıght Online ile ilgili tüm detaylar...

Knight Online World sitesine giren oyuncular önceden Nttgame'in sitesine yönlendiriliyordu ancak artık yönlendirilmiyor ve sitede geri sayım sayacı var. Peki Knight Online World sitesindeki bu gizemli sayaç ne anlama geliyor? Knight Online yeni server mı geliyor? Upgrade güncellemesi mi olacak? Siyah bir planda sunulduğu için kara bir haber alıştıra alıştıra mı veriliyor? Süre dolduktan sonra tam olarak ne olacak? Birkaç varsayımda bulunmak mümkün:

Knight Online'a yeni server mi geliyor?
Bu geri sayımın açıklanmasına saatler kaldı. Peki Knight Online'a Yeni servermi geliyor? Bugün saat 18.00`da oyuncuların merakla beklediği an açıklandı. Açıklanan yeniliklerden bir diğeri ise oyunda artık pusta kırdırılacak eşyalar olmayacak. Ayrıca Knight Online`a 22 ocakta yeni serverler gelecek.

* Yeni bir server açılabilir.

* Firedrake gibi büyük bir patch gelebilir. (Yeni harita, etkinlik vs)

* Şirket olarak büyük bir değişikliğin duyurusu, geçişi olabilir.

* Tamamen siyah arkaplan ve karartılmış figürler kara bir haberi simgeliyor olabilir. (Onca reklamdan sonra artık ihtimal dahilinde değil)

Knıght Online nasıl oynanır?
Öncelik ile ko Free2Play bir oyun değildir. Serverler boş ise oyuna girersiniz. Genel olarak doludur ve özel üyeliğiniz olmadığı için sizi oyuna almaz. Bu bence yanlış bir davranış değil bir oyun yapmak maliyetli zaman alıcı bir iş olduğu göz önünde bulundurulur ise online oyun bundan kat kat daha masraflı bir iştir. Paralı olması oyunun kalitesi yönünden bence iyi bir şeydir. Ki ko da çok çeşitli üyelikler vardır hepsinin oyun içinde kattığı ek özellikler farklıdır.

Knıght Online karakterleri neler?
Oyunda 2 ırk vardır

Human
Org

Şuan ki son level 83 dür. Ama illa 83 olmaya çalışmanıza gerek yoktur. Oyun pk sınıfları 3 ayrılmıstır.

Ardream [lvl 59 son]

Base [69 lvl son]

Cz [her lvlde gırılır 83 altı ısenız işiniz imkansız gıbı birşey]

Artı olarakta belırlı saatler arasında gunluk haftalık aktıvıteler vardır. Yada maradonda arena gıbı map ler mevcutur.

Oyunda 4 sınıf karaker vardır
​Asas / Rogue ( okcu yada bıcakcı )
Mage ( buyucu )
Priest ( iyileştirici yada savaşcı)
Warrior (savaşçı)
ko-cuce[/b]