2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Site Tanıtımları kategorisindeki Kiymetli metaller üzerinde işlem yapmak ve değerlerini anlamak isimli konuyu okuyorsunuz.
 1. #1
  gürko34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.07.2017
  Mesajlar
  391
  Konular
  391
  Etiletlenme
  0 Defa

  Kiymetli metaller üzerinde işlem yapmak ve değerlerini anlamak

  Kıymetli metal piyasası, son yıllarda, büyük ölçüde kesik kesik topluluğundaki mali istikrarsızlık algılarının bir sonucu olarak, inanılmaz bir yeniden canlanma olduğunu fark eden bir şeydir. Değerli metal pazar yerinden gerçekten fevkalade fayda sağlamak için, en iyi know-how değeri esastır. Değerli metal ile mali güvenliğin nasıl elde edileceğine dair ipuçlarını görmek için okumaya devam edin.

  https://www.besiktashaberi.com/genk-...ci-canli-izle/ - Değerli metal otomobil bayiinizin kullandığı seviye türünü anlamak çok önemlidir. Bazı satıcılar bir Troy seviyesinde çalışırken, bazıları da bir kuruş ile çalışıyor. Bir Troy seviyesiyle, değerli metal her bir ons için 31.1 gram ağırlığındadır. Bir pennyweight 1.555 gramdır. Buna karşılık, ABD seviyesi, 28 gramda değerli metallerin her bir onsunu işlemektedir.

  Mallarınızı e-postayla göndermeniz durumunda önlem alın. Günümüzde çok sayıda e-posta çözümü var ve her ne kadar sorunsuz olsalar da kendi başınıza kalmalısınız. Parçaları sigortalı e-posta yoluyla verin, fotoğraf çekin ve değerli metal parçalarınızı düşürmeniz ve ödeme yapmak istediğinizde şirketin yönergelerinden haberdar olun.

  Değerli metalinizi piyasaya sürmeden önce alışveriş yapan kişiye göz atın. En güvenilir satıcılar Amerikan Numazmatik Derneği bireyler olacak. Bu bayiler, artan standart değerler için sunulur ve insanlardan değerli metal seçerken belirli kriterlere uymalıdır. Değerli metallerinize maksimum fayda sağlamak için, bu kuruluşun bir parçası olan bir araba bayisiyle çalıştığınızdan emin olun.

  Otomobil bayiliğinden değerli metal satın almanız konusunda hevesli iseniz, güvenilir olduğundan emin olun. Reklamda on yıldan az deneyimi olmayan kimseyle iş yapmaktan uzak durun, çünkü bu muhtemelen elde edilecek en önemli önkoşuldur. 10 yıldır etrafta olan herkes, para kazanmak için yeterince güvenilir ve bilgili olabilir.

  Değerli metalinizi pazarlamak için bir perakende satış mağazasına geliyorsanız, Büyük Kuruluş Bürosu'nun web sitesiyle ilgili alışverişe göz attığınızdan emin olun. Diğer tüketicilerin ne tür pratik deneyimlerini görmek mümkün olacak ve işin müşteri şikayetleri için alışıp almamadığına bakmadan karar vereceksiniz.

  Değerli metalinizi bir piyona pazarlamayı düşünüyorsanız alışverişe ya da perakende satış mağazasına gidin, piyon alışverişe çıkın. Piyon mağazalarında yapmaları gereken belirli düzenlemeler vardır ve bu sizi, müşteriyi korur. İkinci el dükkanlar bu tür düzenlemelere sahip değildir, bu da hileli yöntemlerin olasılığını açar.

  Değerli metal takıları pazarlıyorsanız karatları anladığınızdan emin olun. Doğal değerli metal çok pürüzsüzdür, bu nedenle renklendirme ve dayanıklılık için diğer metallerle karıştırılır. FTC veya Devlet Yüzdesi Alış ve Satış Yüzdesi, tüm pazarlanmış ABD değerli metal takılarının alaşımın karat inceliğini açıklamasını gerekli kılar. Bireysel karat, vücut ağırlığı yoluyla% 100 saf değerli metalin 1 / 24'üne eşittir. Bir illüstrasyon olarak 14 karat takı 14 parça değerli metal ve 10 parça farklı metaldir. Takı, 10 karat'ın altındaysa "değerli metal takılar" olarak pazarlanamaz.

  Gerçekten mükemmel bir masraf olduğu düşüncesiyle değerli metal takıları elde etme eğiliminde değil. Takıdaki kıymetli metal% 100 saf olmayacağından, edinme değerine de değecek olması pek olası değildir. Kıymetli madenlere yatırım yapmak için çok daha güvenli bir seçim, genellikle kıymetli madeni paralar, külçe veya kıymetli metal stokları ve hisseleri elde etmektir.

  Değerli metal bir bash'a katılmadan önce, hangi firmanın mücevherlerinizi satın alacağını keşfedin. Web sayfalarına bakarak ve bir işletmeyi ne kadar sürdüğünü öğrenmek için firmanın zamanına bakın. Web sitesinde olup olmadıklarını ya da değerlendirmeler olup olmadığını görmek için Büyük Organizasyon Bürosu'nu da kontrol edebilirsiniz.

  Değerli metal sunmak için bir yöntem e-posta yoluyla. Çok sayıda perakendeci bu tekniği basitlikten dolayı tercih ediyor. Ön ödemeli bir zarfınız var, mücevherleri ona yerleştirin, gönderin ve bir göz atın. Ancak, bu şekilde maksimum para miktarını alamayacağınızı göz önünde bulundurun. Bazı durumlarda, bir parça için 30Percent daha az alabilirsiniz, bu yüzden bunu anlayın.

  Kıymetli metalin işlem fiyatı konusunda kesinlikle bir düzenleme yoktur, bu yüzden bazı müzakereleri yapmaya hazır olun. Normalde ilk teklifinizden biraz müzakere için bir yer var, şimdi yap. Yapmamanız durumunda, kesinlikle işlemden ya da elde edeceğiniz alandan yakıcı bir alandan çıkacaksınız.

  Değerli metalinizi sunacak yer olarak hemen indirimli piyon mağazalarına gitmeyin. Genellikle diğer mağazaların satın almak istemediği parçalar alabilirler, çünkü mutlaka bir parçayı eritmek için satın almayı düşünmüyorlar. Ayrıca, piyondaki alışverişlerde fiyat aralığını pazarlayabilirsiniz, yani beklediğinizden daha iyi bir teklif alabilirsiniz.

  Değerli metal satın aldığınız için artık çok daha fazla şey biliyorsunuz, keşfettiğiniz şeyleri alın ve günümüzde değerli metal koleksiyonunuza başlayın. Küçük ve uygun fiyatlı mücevher parçaları satın alarak birazdan başlayabilirsin. Ayrıca kıymetli madeni para veya külçe de satın alabilirsiniz. Değerli metallere yatırım yapma konusunda, bir seçim alanı var.


 2. #2
  aleyna500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.01.2019
  Mesajlar
  4
  Konular
  0
  Etiletlenme
  0 Defa

  Cevap: Kiymetli metaller üzerinde işlem yapmak ve değerlerini anlamak

  bilgi verdiğiniz için tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0