Artık hangi kitabı okumalıyım diye düşünmeyin. Kitaponerilerim.com sizlere çeşitli kategorilerde bulunan kitapların tanıtımlarını yaparak ne okumanız gerektiği konusunda yardımcı oluyor.

Her ne kadar ülkemizde kitap okuma alışkanlığı her geçen gün minimum seviyeye inse de bu alışkanlığımızı maximum seviyeye çıkarmamız bizim elimizdedir. Kitap okuma alışkanlığınızı artırmanız için için ilk etapta dergi, gazete veya kısa hikaye kitapları ile başlamanızı tavsiye ederiz.

Kendinize günlük okuma saatleri yaratmanız lazım. Örneğin bu zaman dilimini ilk etapta 15 dakika belirleyerek günden güne artırmanız önerilir. Sıkıldığınız zaman yarıda bırakın. Sosyal medyada okuduğunuz kitapları arkadaşlarınız ile paylaşın. Böylelikle kitap okumanız daha eğlenceli bir hal alacaktır.

Şimdi ise Kitaponerilerim.com sitemize girerek sizler için derlemiş olduğumuz kitap önerileri'ne göz atarak ilginizi çekecek bir kitaptan okuma alışkanlığı kazanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki kitaplar sağırlara seslenen dilsiz dostlardır.