1995 yılından bu yana çorap üretimi yapan firmamız, ilk bilgisayarlı çorap üretimi yapan firmalar arasında yer almaktadır. Başta Fransa ve Almanya olmak üzere birçok ülkeye çorap ihracatı yapmaktayız. 2012 yılından itibaren yeni makineler ile teknolojiye uyum sağlayan kurumumuz kişiye özel çorap üretimine geçmiştir. Kaliteli üretim yapan firmamızın ürünlerini görmek, sipariş vermek ve zamanında teslimat seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız vipcorap.com sitesine girmeniz yeterli olacaktır.
Neden Özel Çorap?
Günümüzde hayat standardı, moda gibi etkenler çorap seçiminde önemli faktörler arasındadır. Bunu yanı sıra şık görünmekte çorap seçimini etkilemektedir. Özel çoraplarımızın birçok özelliği bulunmaktadır. Özel çoraplar en doğal ve kaliteli iplikleri kullanılarak üretilmiştir. Size özel olacağı için ayak ölçünüz dikkate alınarak üretim yapılır ve rahatlık sağlar. Teknoloji kullanılarak üretimler gerçekleşir. El işçiliği bu anlamda önemlidir ve tamamen el işçiliği ile dikişsiz üretimler yapılır. Bunun dışında isme özel çorap seçeneği de bulunmaktadır. Çorabın üretimi esnasında örülme yolu ile her türlü mesaj, yazı yazma olanakları vardır.Kendinizi özel hissetmek ve sevdiklerinize isimli çorap hediye etmek için sitemizi ziyaret edebilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Çorapların Özellikleri
Yeniçağın akıllı ipliği olarak da bilinen Bambu, çorapların üretimi için gerekli olan ipliğin sağlandığı malzemedir. Bambu terletme yapmaz ve ayağın serin kalmasını sağlar. Anti bakteriyel özelliği vardır. Dayanıklıdır ve dikişsiz burun özelliğine sahiptir.
vipcorap.com