Web site adresi: Karyabt.com
Web site konusu: Bilgilerin korunması gibi farklı sistemlere yönelik çözümler


Günümüzde farklı konulara yönelik danışmanlık hizmetleri sunan pek çok farklı kuruluş bulunmaktadır. Şahıslar ve firmalar almak istedikleri hizmetler için kapı kapı dolaşmak yerine, internet üzerinden sadece birkaç tık ile bu hizmeti sunan güvenilir kuruluşlara erişebilmektedir. Karyabt.com ‘da kendi sektöründe yer alan mevcut müşteri kitlesini en iyi şekilde memnun eden, onlara profesyonel çözümler sunan kuruluşlar arasında yer almaktadır. Ve bu bağlamda, teknolojik kaynakları da en iyi şekilde kullanarak yeniliklerine ve hizmetlerine devam etmektedir.

Iso 27001 Nedir?


Iso27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi ile ilgilenen bir belgedir. Bilgi olmadan pek çok şeyin var olamayacağı gibi, kuruluşların varlığından da söz etmek mümkün değildir. Acil durumlara, planlamalara karşı bilgilerin saklı tutulması gerekir. Bu belgeye küçük ya da büyük işletmeler sahip olabilmektedir. Açıklamasında bulunmuş olduğumuz iso27001 belgesi pek çok kuruluş tarafından alınabilmektedir.


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu


Kişisel verilerin korunması kanunu, resmi gazetede 4 Nisan 2016 tarih itibariyle yayınlanmıştır. Hayatının gizliliği her insan için önemli bir konudur. Bu kanun ile birlikte kişisel veriler ikinci kişiler tarafından kişinin rızası olmadan işlenememektedir. İşletmenizin verilerini kişisel olmayan yöntemlerle işliyorsunuz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamına giriyorsunuz demektir.


Sap Hana Nedir?


Verilerin saklanması işletmeler için oldukça önemli bir konudur. Çünkü işletmelerin bel kemiği olan verilerin zarara uğraması demek, işletmenin de zarara uğraması demektir. Bu var olan işlerin kısmi olarak yavaşlamasına ya da durmasına sebebiyet verebilir. Sap Hana, verilerin korunması için var olan bir sistemdir.1979 yılında başlayan ve günümüzde de kullanımı devam eden bu sistem oldukça hızlıdır. Dolayısıyla fiyatı diğer sistemlere oranla daha fazla olabilmektedir.