Sizde Blogaraci.com üzerinden blog yazılarınınızı yaynlamak istiyorsanız aramıza katılın. Sansürü delen bilgi, haber ve genel blog paylaşımlarınızı Blog Aracı ile yayımlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blog Aracı 2 yıldır faliyet gösteren bir blog sitesidir, onlarca yazar kadromuz, editörlerimiz ve moderatörlerimizle okurlarımıza güncel ve özgün paylaşımlar yapmak için burdayız.

Blogaraci.com, Blog yazma konusunda deneyiminiz varsa veya yeni bir blog yazarı olmak istiyosanız kendnizi geliştirmeniz için mükkemmel bir fırsat sunuyor. Kendi makalelerinizi istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz eklentiler, fotoğraflar ekleme ve yönetci panelinden bunları yayımlamanız için bazı filtrelemelerle sizi kendi kadromuza dahil ediyoruz.

BlogAracı.com'da yazar olmanız için gereken nitelikler

Özgün makaleler yazmak
İçerikleriniz'deki akıcılık
Makalelerinizin göze hitap etmesi
Doğru etiketler kullanımı
Spam ve telifsiz paylaşımlar

Bu filtrelemelere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vasra Web site adresleriniz, bu konuda tecrübeniz varsa eğer bunlar hakkında'ki deneyimlerinzi ve yazmak istediğiniz kategorileri bize kişisel bilgileriniz (adınız - soyadınız - iletişim adresiniz) ile gönderin.

Blog aracı sitemize gidip iletişim bölümü ile bize bu bilgileri gönderin bir kaç saat içinde üyelğinizi aktif edeceğiz

Siteye ulaşmak için tıklayın : http://www.blogaraci.com/