sunucu altyapısını Fujitsu ile yeniledi. Fujitsu Dynamic Cube konsepti ile sunulan yeni nesil en üst seviye PRIMERGY BX900 kiralık sunucu, yaşamsal değere sahip kesintisiz çalışma özelliği ile dikkat çekiyor. Fujitsu Eternus DX80 Storage ile desteklenen yapıda verileriniz güvenle tutuluyor. Üstün özelliklere sahip gelişmiş bir sunucu kasası içinde gelen BX900 kiralık sunucu daha fazla işlem gücü ve performansa ihtiyaç duyanlar için vps sunucu ile OEM sunucu fiyatına...
Güçlü Altyapı
Kesintisiz network ve güçlü sunucu yapısını öncelikli unsur olarak görür, müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlarız. Tüm sunucularımızı dengeli çalıştırır ve müşterilerimize gerçek dışı limitler vermeyiz.
kiralık sunucu 99.95% Erişim
Erişim oranımızı en yüksekte tutabilmek için tüm imkanlarımızı kullanırız. Ağ yapımız sağlam, sunucularımız güçlü ve yazılımlarımız erişim oranını düşürmemek için en iyi şekilde dizayn edilir.
Verimli Destek ucuz vps
Amacımız en az sorun olsa da yaşanan sorunlarda etkin ve samimi yaklaşımları benimsemeye çalışırız. Başarımızın ölçüsü müşterilerimizin sorunlarının en kısa sürede ve kalıcı olarak giderilmesidir.