Antikacı
Hem maddi hem de manevi değeri bulunan eski eşyalara antika adı verilmektedir. Antika alanlar birçok farklı özellikte antikayı satın almaktadır. En iyi fiyat teklifi ile sizden alınan antikaları hemen nakit paraya çevirme imkanına sahipsiniz.
Antika Alan Yerler
Güven ilkesinden ödün verilmeden gerçekleştirilen antika alım hizmetleri, tüm eski eşyalarınızı tam değerinde sizlerden almaktadır. Sektör içerisinde önemini hiçbir zaman kaybetmeyen antikacılar hizmetlerini her daim geliştirerek daha iyi hizmet sunmaya gayret gösteriyor.
Antika alan yerlerden fiyat teklifi almak için satmak istediğiniz antikaların resmini gönderebilirsiniz. Profesyonel anlamda gerçekleştirilen ve şeffaflık ilkesinden taviz verilmeyen antikacı hizmetlerinde ödemeleriniz nakit olarak gerçekleştirilmektedir.
Değerinde Antika Alım Hizmeti
Son derece büyük bir sorumluluk gerektirmekte olan Kartal antika alım satım hizmeti, önemini korumaya ve her zaman hayatımızda yer almaya devam etmektedir. Satmak istediğiniz antika ürünleriniz için ilk olarak uzmanlarımız bir ekspertiz gerçekleştirmekte ve sonrasında sizlere fiyat teklifi vermektedir.
Antikaların değerini hesaplanırken her zaman objektif davranılmakta ve en doğru tespitler yapılmaktadır. Sizden almış olduğu antikalara en az sizin kadar değer veren antika alan yerler, güveninizi boşa çıkartacak herhangi bir davranıştan her zaman uzak durmaktadır.
Talebiniz üzerine antikalarınız adresinde teslim alınmakta ve ödemesi anında yapılmaktadır. Her çeşit antikalarınız için siz de gönül rahatlığı ile bu hizmetlerden yararlanabilir ve antikalarınızı en iyi fiyatlardan elden çıkartabilirsiniz.