Yorucu geçen bir yılda kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırmaya ne dersiniz? Sadece evden işe işten eve bir hayatınız mı var? Doğayı ve sakinliği seviyor musunuz? O zaman Karasu yazlıklarını hemen değerlendirin. Doğayı seven ve doğaya aşık olan herkes Karasu yazlıklarını tercih edebilir.
Up uzun sahili ile yürüyüş yapabileceğiniz, gün içindeki yemyeşil ormanı ile mis gibi bir hava bulabileceğiniz, şırıl şırıl akan deresi ve doğa harikası olan Acarlar Longozu ile sizlere huzur verecek kısacası doğanın aynası olan yazlıklarımız sizleri bekliyor. Balık tutmayı sevenler için şehir merkezine 5 km uzakta olan Küçük Boğaz Gölü sizlere eşsiz bir fırsat sunacaktır. 5 km uzaklıktaki bu gölde birbirinden çeşit balıkları avlayabilirsiniz.
Doğayı ve sakinliği seven herkes Karasu yazlıkları ile ruhunu dinlendirebilir. Karasu da satılık yazlık imkanlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İstanbul, Ankara ve İzmir’e kavşak olan Karasu bölgesi önemli bir bölge olması nedeniyle yatırımlık bölgelerden biridir.
Doğanın eşsiz görünümünü ve ferahlığını sizlere sunan Karasu yazlıkları bir ormanın içinde yer almakta ve site içine sahip aqua parkıyla sizlere eşsiz bir görünüm sunmaktadır. Ödeme kolaylıkları ile her bütçeye uygun bulabileceğiniz daireler, Arslan güvencesiyle sizlere sunuluyor. Mimari açıdan özenle hazırlanmış olan daireler donanımlı ve şık görüntüsüyle lükse önem verenler için enfes bir fırsat sunuyor.