Daha önce saçını kestin mi? Kısa saç kesimi yapmazsanız tereddüt edebilirsiniz! Aslında, rahatlıklarını ve kolaylıklarını keşfederken vazgeçemeyeceğiniz saç kesimi olabilir! Özellikle saçlarını şekillendirmek için uzun zamanları olmayanların bu saç stilini kesinlikle tercih etmeleri gerekir. kurze haarschnitte damen Ne istediğine ve ne istediğine karar ver:

Yeni bir şeyler denemek için birçok farklı yol ve özel kesintiler var ve yeni bir şey denemek için zaman harcamamalısınız! İlk önce saç tipinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu düşünün? Sadece yeni bir kısa saç modeli? Ya da yeni bir renk? Bu yılki değersiz kısa saç stillerinin tavsiyelerine bir göz atalım!

Trendy Katmanlı Kısa Saç 2019

Kalın ve dereceli katmanlar, hacimli bir görünüm istiyorsanız, bu saç modeli size mükemmel bir şekilde uyar. Özellikle kalın saçlı kadınlar için modern bir saç kesimi.

Katmanlar ile şişman Bob

Genç kızların sıklıkla tercih ettiği gri saçlar da kısa saçlarda gösterilir! Burada şişko gri bob'u görüyorsunuz, gerçekten şık ve çekici bir örnek.

Sarışın pixie bob tarzı

Modern bir görünüm için, özellikle iş kadınları için, bu stil kısa Bob'u tercih ediyor (ya da Pixie Bob, bizim dediğimiz gibi kısa bir saç modeli).

Yan patlama ile Pixie

Pixie Crop Texture, genç kadınlar için en popüler saç stillerinden biri. Yeni kısa saçları test etmek için cesaretiniz varsa, kesinlikle katmanlı pixie tarzını denemelisiniz.

İnce kısa saç

Çok ünlülerin tercih ettiği bob tarzı katmanlı saç kesimi, ince ve ince saçlı kadınlar için çok iyi bir seçenektir. Saçınızı hacimli ve kabarık yapmak için bu stili denemenizi öneririz. Bu saç kesimini kullanırken bob stiliniz için en iyi seçim olduğundan saçınızı düzeltmenizi öneririz!

https://www.bobfrisur.club/schoene-g...te-fuer-damen/