Bıçak İzi Olmayan Mutlu Kadınlar

Kadınların çoğu birçok şeyden şikâyet ederken aynı zamanda da ameliyat olmakta bıçak izi taşımaktan korkmaktadır. Bu korkular sebebiyle hayatlarını daha mutlu yaşayamazlar. Bir kadının kendini en iyi ifade edebileceği yerlerden ve kendine olan güvenini gösterebildiği nadir yerlerden biri olan yata odası maceralarıdır. Fakat belirli sebeplerden dolayı partnerlerine ve kendilerine yetkinlik ve haz uyandıramazlık. Buna doğum ya da zaman içerisinde iç ve dış dudak diğer bir adıyla labioplasti denilen dudak genişlemeleri sebep olabilir. Bu sebeple birçok kadın psikolojik ya da ruhsal olarak mutsuz ve isteksiz olabilir.
Bir Çözümü Var

Bu durumu yaşan bazı kadınlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ameliyatsız vajina daraltma işlemini uygulamaya karar vermişlerdir. Üstelik lazer tedavisi gibi görülen bu durum diğer ameliyatlı operasyonlara göre daha iyi sonuçlar ve az ağrılar yaşatması sebebiyle birçok kadının tercih sırasında ilk sırayı alabilmiştir. Bu sayede eski haline dönen vajina cinsel birliktelik sırasında partnerinize ve size oldukça güzel dakikalar yaşattığını göreceksiniz.

Bu operasyon bunun dışında idrar kaçırma gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Zaman ve yaş ilerlemesi sebebiyle kadınların çoğu farkında olmadan bu belirtileri yaşamaktadır. Bu hastalık konusunda da oldukça yeterli bir tedavi olan lazer kadınların hayatında her zaman yerini koruyabilmiştir. Kadın sağlından önemli noktaya gelen lazer birçok kadının vazgeçilmez hayat elementlerinden biri olmuştur.