Elektronik sigara markası juul dünya standartlarına ve yasalarına uygun olarak üretilmiştir. Juul elektronik sigara içerisinde, şarj edilebilir cihazı, USB Şarj Aleti, 2 adet juul pod bulunmaktadır. Juul bir USB portu ile birlikte de şarj edilebilir.

Juul cihazlarında, aerosol oluşumuna katkı sağlayan ve yanmayı en aza indirecek şekilde oluşturulmuş akıllı ısıtma mekanizması kullanır. Bu elektronik sigara kapalı bir sistem buharı ürünüdür ve tekrar doldurulabilecek şekilde tasarlanmamıştır.

Sigarayı bırakmak isteyenlerin kolaylıkla amacına ulaşmalarını sağlayacaklardır. Kolay taşınabilir olması ve minimalist tarzıyla hemen her yere rahatlıkla götürebilir ve kullanabilirsiniz. Juul pod aramalarıyla eşsiz tatlar keşfedebilir ve sigaranın zararlarından kurtulabilirsiniz.

Önceleri sadece yurtdışında bulunan markamıza erişim artık daha kolay. Türkiye de satışları başlayan ve bu sayede birçok insanın güvenle kullanılması amaçlanan elektronik sigarayı satın almak için juullabs.com.tr Sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Nikotin tuzlarının miktarını ayarlayarak kendinize göre nikotinini ayarlayabilirsiniz. Juul pod aramolarını deneyimleyebilir kendi aromalarınızı oluşturabilirsiniz. Vanilyalı,kremalı, böğürtlenli ,çikolatalı ve daha birçok farklı çeşitleri de bulunmaktadır.

https://www.juullabs.com.tr/