Günden güne gelişmekte olan teknoloji ile beraber doküman imzalama yöntemi olarak kullanılan e-imza hizmetini kullanan kişi ve kurum sayısında da oldukça artış görülmektedir. İzİmza e-imza uygulaması ile doküman imzalama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz artık çok daha kolay bir hale geliyor.

k3mH7s.jpg

İzİmza tüm dosya türleri ile uyumlu olduğundan her tür dosya formatındaki dokümanlar hiçbir pürüz çıkmadan tek tuş ile imzalanabiliyor. Bunun yanında e-imzası tamamlanmış dokümanları rahatlıkla kişisel bilgisayarınıza indirerek klasörünüzde depolayabiliyorsunuz. En çok dikkat edilen ve oldukça önem arz eden noktalardan biri olan doküman doğrulama işlemini de web üzerinden e-imza sertifika doğrulaması işlemi sayesinde güvenli bir şekilde yaparak sonuçlandırabiliyorsunuz. İzİmza e-imza hizmetine başlangıç tamamen ücretsiz yapılabilirken, daha sonrasında 1 yıllık abonelik ile 129 tl karşılığında sınırsız doküman imzalayabilir, imzaladığınız dokümanları arşivleyebilir, mail olarak gönderimini sağlayabilirsiniz.. Birden fazla dokümanın tek tuşla aynı anda imzalamanız da mümkün oluyor, bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlamış oluyor. Tüm internet tarayıcılarında (Firefox, Chrome, Safari, Explorer) Java Applet kullanmaya gerek kalmadan imzalama yapabilirsiniz. Zaman damgası özelliği ile de dokümanların değişmezliği hukuka uygun bir şekilde en güvenli yol ile belirlenmiş oluyor.

https://www.izimza.com/ adresini ziyaret ederek ücretsiz başlayın sekmesine tıklayarak İzİmza e-imza hizmetinden yararlanmaya başlayabilir tüm doküman imzalama işlerinizi tek tıkla kolaylaştırabilirsiniz.

https://www.izimza.com/Iletisim adresini ziyaret ederek İzİmza ile iletişime geçerek e-imza hizmeti konusunda kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.