Iso belgesi veren firmalar


Iso 9001 belgesi veren firmalar ilgili akreditasyona sahip ve belgelendirme yapmaya yetkili firmalardır. Bu firmalar doğrudan size belge verme hizmeti vermemekle birlikte bazı danışmanlık firmaları ile birlikte çalışırlar. Öncelikle belgeyi edinmek isteyen taraflar danışmanlık firmalarıyla iletişime geçerek hizmet satın alır ve sonrasında süreci danışmanlık firmaları takip eder.


Iso 9001 belgesi edinebilmek için öncesinde kalite yönetim sisteminizin olması gerekir. Eğer yoksa Iso 9001 belgesi standartlarının gereklerini firmada uygulamak gerekmektedir. Kalite yönetim sisteminizi oluşturmak için kalite yönetim temsilcisi olması gerekir. Burada dikkat edilecek konu temsilcinin mühendis olmasının size büyük avantaj sağlayacağından seçiminizi o doğrultuda yapmanızdır.


Tuğra Danışmanlık Ankara merkezli bir danışmanlık firmasıdır. Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemlerinin gerektirdiği birçok belgeyi sağlayabilecek bir danışmanlık firmasıdır.


tugradanismanlik.com


Yukarıda belirtilen firmadan danışmanlık hizmeti alınabilmesi için öncelikli olarak yapılması gereken Iso standartları doğrultusunda gerekli eğitim, dökümantasyon ve hazırlık süreçlerinin tamamlanmasıdır.