2012 senesinde Hollanda merkezli olarak kurduğumuz ve daha sonrasında dünyanın geneline yaydığımız SurIP TV markamız, server hizmetleri konusunda alanında öncü bir konumda hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan IP server hizmetleri müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Alanında uzman olan yazılımcılarımız ile beraber verdiğimiz hizmet modeli, dünyanın geneline yayılan global bir yelpazede müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Firmamız bu konuda tüm dünya dilleri ile müşterilerimize destek verir.

IPTV Hizmetlerimiz

Abonelerimize "donmayan IPTV" sloganı üzerinden sunduğumuz hizmet modeli kanal kurulumu, kanalların düzenlenmesi ve kesintisiz bir şekilde yayın yapılması şeklinde tanımlanabilir. Firmamız bünyesinde çalışanlarımız ile beraber 7/24 kesintisiz olarak bu hizmetleri sağlamaktayız. IPTV, mekanlarda ya da evlerde kullanıcılarına kaliteli tv izleme imkanı sunan bir seçenek olarak değerlendirilebilmektedir. Bu alanda hizmet alımı yapabilmek için bizlere web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilir, bu zamana kadar yaptığımız satışlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teknik Destek Hizmetleri

Firmamız üzerinden IPTV hizmetimizi satın almış olan her bir müşterimiz için kesintisiz destek hizmetlerini sunmaktayız. İptv üzerinden televizyon programı izlerken aynı zamanda set üstü kurulum ile beraber internet bağlantısı sağlayabilir, web sitelerinde gezinti de yapabilirsiniz. Teknik destek hizmetleri konusunda bu ve bunun gibi pek çok örneği bünyemizde barındırmaktayız. Firmamız alanında öncü bir konumda yer alarak hem tv hem de web hizmetlerini bir arada sizlerin kullanımına sunmaktadır.

IPTV Satın Alma

Firmamızın resmi web sitesi üzerinden seçeceğiniz paket ile beraber satın alım işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İptv satın al ile avantajlı pek çok özellik satın alımını da beraber sizlere sunmaktayız. Tercih etiğiniz paket ile beraber firmamız üzerinden iletişime geçmeniz halinde, ev adresinize gelen teknik ekibimiz IPTV kurulumunu yapmaktadır. Kurulum işleminden sonra teknik destek ve canlı destek ekibi 7/24 size hizmet vermek için hazır olacaktır. Belgesel kanalları, haber kanalları, film kanalları, spor kanalları vb. daha pek çok kanal seçeneğini verilen paketler üzerinden tercih edebilirsiniz. Dünyanın birçok ülkesinden almış olduğumuz sunucu hizmetleri ile beraber sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

https://suriptv.com/