Bir çoğumuzun ortak hayali, yamaç paraşütü yapmak. Fakat kaçımız yamaç paraşütü yapabilmek adına gerekli cesarete ve bilgiye sahibiz? İstanbulda Yamaç paraşütü yapma hayalinizi gerçekleştirmeden evvel, bu konuda profesyonel destek almak isterseniz, sizlere İnter Yamaç Paraşütü tavsiye ederiz.

İstanbulda yamaç paraşütü eğitimi almayı arzu eden herkes, gönül rahatlığıyla bu kurum ile iletişim kurabilir. İnter Paraşüt ile birlikte, uzman eğitmenlerden yamaç paraşütü eğitimi alma şansınız olacaktır. Gerek başlangıç eğitimleri, gerek pilot eğitimleri, gerek termik eğitimi, gerek paramotor eğitimleri buradan en iyi şekilde alınabilir. Yamaç paraşütü nerede yapılır diyenler ve yamaç paraşütü eğitimi arayanlar, hiç vakit kaybetmeden interparasut.com isimli web adresini ziyaret etmelidir. İsterseniz 0 542 492 20 22 numaralı telefondan whatsapp mesajı atabilir veya doğrudan arayabilirsiniz.

Yamaç paraşütü, normal bir paraşüt atlayışından farklı olarak öncelikle bir yükseklik gerektirmez ve atlama gibi bir durum yoktur. Daha çok belirli bir alandan havanın verdiği güç ile süzülmeye sebep olmakta ve sporun hava yolculuğu böyle başlamaktadır. Paraşüt gibi belirli bir zaman aralığında da kısa süreli olarak gerçekleştirilmemektedir. Yamaç paraşütü sırasında uçuşlarınız saatlerc