Instagram hesaplarınıza ihtiyaç duyduğunuz takipçi satın al işleminin en iyi ve en uygun fiyatlı yapılmasını sağlayan sosyalmerlin.com sizlere 7 gün 24 saat olmak üzere sitemizden takipçilerinizi şifrenizi vermeden anında satın alabilirsiniz. Popüler olma yolunda bizim takipçi paketlerimizi sorunsuzca ve güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz.

instagram takipçi sayısına en güvenli şekilde ulaşabilmeniz için bizi tercih edebilirsiniz. En uygun fiyata en güvenilir takipçi satın alabilme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Profilinize gelecek olan takipçilerin tamamı bot değildir, Türk kullanıcılardır. Takipçinin yanında beğeni ve video görüntüleme gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Profilinize göndereceğimiz takipçiler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

instagram takipçi satın al işleminde şifrenizi vermenize gerek duymadan güvenli bir şekilde işlemi yapmaktayız. Gönderilen takipçileri siz takip etmezsiniz. Gelen takipçiler sizin gönderilerinize bakarak beğenip beğenmeyebilirler. İşlemi gerçekleştirebilmek için sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır bizim için.

Takipçi satın alma işleminden sonra takipçiler gönderi ve paylaşımlarınızı beğenmeme durumunda az miktarda takipten çıkabilirler. Bu tamamen sizin paylaşımlarınıza bağlıdır. Hiç takipten çıkmama gibi bir garanti veremeyiz. Takipçi satın aldıktan sonra maksimum 3 dakika içerisinde işlem tamamlanıp kullanıcılar sizin hesabınızı takip etmeye başlarlar.