İnstagram 1000 Takipçi 2.75 TL


♛ Bayilik Paneli & Servis Sağlayıcısı ♛
• Sosyalpazarci.com sosyal medya hizmetleri sağlayan otomatik bir sistemdir.
• Sistem üzerinden bakiye yükleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.


• Sistem'de yaşanan sipariş sorunları için destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

• API ile kendi sisteminiz arasında bağlantı oluşturup müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz
Web Site : http://sosyalpazarci.com
.................................................. ...................................

İNSTAGRAM - Markanızın ve kişisel hesaplarınızın belirli bir kitleye ulaşana kadar sosyal medya sanalizasyon programı ile yayılmasını sağlamak.
Bizim burada size sunduğumuz hizmet, sanalizasyon programı içerisinde gönderinizin belirlediğiniz hedef kitlesine ulaşmasına yardımcı olmaktır.

YOUTUBE - Hepimiz biliyoruz ki Youtube’da belirli kitleye ulaşabilmek, önerilenler arasında yer alabilmek reklam vermeden çok zor. Youtube’un mantığı sanılanın aksine izlenme sayısı değil abone sayınızla doğru orantılı bir şekilde çalışır.Yani abone sayınız ne kadar fazlaysa belirlediğiniz ve reklam verdiğiniz kitleye ulaşmanız o kadar kolay olur.

FACEBOOK - Son dönemde Facebook eski popülerliğini kaybetmesine rağmen hala birçok işimizi Facebook üzerinden yapıyoruz. Facebook’ta eğer onaylanmış bir profiliniz ya da popüler bir işletmeniz varsa SosyalAdresim bu konuda sizi en iyi kitleye ulaştırmak için burada! Eğer Facebook’tan etkinliklerinizi bildiriyor, insanlara ulaşıyorsanız SosyalAdresim servisleriyle sizi daha fazla insana ulaştıracağız.

TWİTTER - Twitter profiliniz güncel kaldığı sürece insanlar sizden daha fazla haber alacaktır. Bizim burada size sağlayacağımız hizmet profilinizin sürekli güncelliğini koruyup daha fazla insana sizden haberdar olmalarını sağlamak. Bu, şu anlama geliyor; attığınız her Twitter belirli kitleye ulaşırsa insanlar Tweet popülerliğinden Tweetinizi retweet yapıp daha çok insana ulaştıracak. Unutmayın ki twitter'da iyi bir planlama yapıp, güncel konular üzerinden tweet atmanız sizi milyonlara ulaştırır.